válkaČeskoslovenskoobjevy

Matka musela přejmenovat svého syna. Tatér totiž chybně napsal jeho jméno

Matka musela přejmenovat svého syna. Tatér totiž chybně napsal jeho jméno
Zdroj: odditycentral.com

Pokud se rozhodnete pořídit si kérku, dobře si vyberte tetovací salón a tatéra. Jinak byste taky mohli dopadnout jako třicetiletá žena ze švédského Kyrkhultu.

Simona Knotkova 25. května 2018

Johanna Giselhäll Sandström si chtěla vytetovat jména svých dvou dětí Novy a Kevina. Po příchodu do tetovacího salónu nadiktovala tatérovi obě jména a muž se bez řečí a otázek pustil do práce. Teprve doma si žena všimla, že v komunikaci s tatérem došlo k chybě. Muž vyslovené jméno zřejmě přeslechl a namísto Kevin napsal Kelvin.

Sandström chtěla kérku hned reklamovat, ale od tatéra se dozvěděla, že jí může maximálně vrátit peníze. Tetování se už samozřejmě nedalo odstranit. Žena si proto začala zjišťovat další možné metody, jak se tetování zbavit. Nakonec se ale rozhodla pro celkem radikální krok – než podstoupit bolestivý zákrok raději svého dvouletého syna přejmenuje. Nové jméno se jí a jejímu manželovi dokonce po čase zalíbilo.

„Jméno Kelvin jsem nikdy předtím neslyšela. Nikdo nemá takto pojmenované dítě. Když jsem o tom více přemýšlela, uvědomila jsem si, že nás syn by byl unikátní. Teď se nám to jméno líbí ještě víc než Kevin,“ vypraví žena.

V blízké budoucnosti by se ke dvěma jménům mělo přidat také jméno třetího dítěte. Tentokrát si třicetiletá Švédka ale velmi dobře pohlídá, aby nedošlo k další chybě.

Další články

Zavří­t reklamu