Marylin Monroe v pytli od brambor (1951) | zdroj: www.buzzfeed.com


Marylin v pytli: dělala reklamu na brambory?

Slavnou americkou herečku Marylin Monroe si obvykle spojujeme s kožešinami, elegantními večerními róbami nebo svůdnými plavkami. Co ale probůh má znamenat tento model?

user-avatar

Blondie

6. 11. 2014 | 07:05

Říká se, že herečka tímto způsobem reagovala na kritiku jedné novinářky, která ji ve svém sloupku vyplísnila za to, že si na večírek v hotelu Beverly Hills vzala na sebe červené šaty s hlubokým výstřihem. Novinářka filmovou hvězdu označila za ordinérní a vulgární a prohlásila, že to už by lépe vypadala v pytli od brambor. 

Společnost Twentieth Century Fox se nenechala dvakrát pobízet a svoji svěřenkyni nechala v pytli vyfotit, jen aby dokázala, že Marylin je sexy, ať si na sebe navlíkne cokoliv. 

Fotky pak obletěly celou Ameriku, a ačkoliv Monroe bramborám zrovna dvakrát neholdovala, protože se prý po nich lehko tloustne, nechtěně tenkrát pomohla mnoha farmářům. Nikdo do té doby totiž neudělal bramborám takovou reklamu jako tahle hollywoodská sexbomba. Brambory šly tou dobou na dračku, prodávaly se doslova po pytlích. V každém případě se potvrdilo, že krásná žena si může na sebe obléct opravdu cokoli, neboť všechno jí sekne, i ten obyčejný pytel. 

témata

Komentáře ( )

user-avatar

Blondie

6. 11. 2014 | 07:05

Zavří­t reklamu