I když manželství Marilyn Monroe a Joeho DiMaggia skončilo krachem, oba zůstali po zbytek života přáteli. DiMaggio ji také pravidelně posílal růže na její hrob.

I když manželství Marilyn Monroe a Joeho DiMaggia skončilo krachem, oba zůstali po zbytek života přáteli. DiMaggio ji také pravidelně posílal růže na její hrob. | zdroj: vintag.es


Marilyn Monroe v slzách: Takhle skončilo její krátké manželství s baseballovým hráčem Joem DiMaggiem

TÉMATA: marilyn monroe | rozvod | manželství

user-avatar

Simona Knotková

17. 07. 2018 | 13:00

Ztrápená, se slzami v očích a odvracející se od fotoaparátů - to je jiná Marilyn Monroe, než jakou ji známe z tisíců dokonalých fotek. Do neutěšeného duševního stavu ji přivedl krach krátkého manželství, které prožila s baseballovým hráčem Joem DiMaggiem. Dvojice se vzala na začátku roku 1954. Už od prvních dnů ale bylo jasné, že jejich soužití nebude mít dlouhého trvání. Podle některých výpovědí se měl DiMaggio dokonce uchýlit k fyzickému násilí. Konec manželství byl oznámen už 6. října téhož roku. Před domem Monroe se shromáždil dav reportérů, kteří si z osobního neštěstí herečky chtěli urvat také svůj kousek. Manželé pak byli oficiálně rozvedeni o rok později, 31. října 1955. Na dokumentaci nelehké etapy ze života hollywoodské ikony se podívejte v naší galerii.

user-avatar

Simona Knotková

17. 07. 2018 | 13:00

Zavří­t reklamu