válkaČeskoslovenskoobjevy

Manželka se nevěrnému muži rázně pomstila: když byl na služební cestě, prodala jejich dům

Manželka se nevěrnému muži rázně pomstila: když byl na služební cestě, prodala jejich dům
Zdroj: birminghammail.co.uk

Slzy, křik či výčitky? Nic takového! Dvaačtyřicetiletá Laura Arnoldsová se rozhodla s manželovou nevěrou vypořádat jinak. Vymyslela ďábelský způsob, jak se mu pomstít. Když odjel na služební cestu, v rychlosti a tichosti prodala jejich dům. Na nic netušícího nevěrníka tak doma čekalo nepříjemné překvapení.

Ivanhoe 20. prosince 2015

Není radno zapomínat svůj iPhone doma, zvláště pokud se v jeho blízkosti pohybuje ostražitá manželka, třeba taková, jakou je Laura Arnoldsová. Ta totiž neodolala pokušení, aby se nepodívala, jaké esemesky chodí jejímu manželovi, který zrovna odjel na služební cestu do Států. Shodou náhod tak objevila eroticky dráždivý vzkaz od jisté Američanky, která Craigu Arnoldsovi dvojsmyslně naznačovala, na jaké slasti se může těšit, až dorazí za ní do New Yorku.

Laura Arnoldsová je žena činu.

Laura Arnoldsová je žena činu.

Lauru odhalení mužovy nevěry příšerně dopálilo. Rozhodla se, že nebude ztrácet čas ani nervy, a začala hned jednat. Do dvou týdnů prodala jejich dům realitce, která tam okamžitě sestěhovala šest studentů. Zhrzená žena si sbalila pak kufry a odjela.

„Mohla jsem si to dovolit, protože mí rodiče se na počáteční vklad složili, a když jsme se dostali do finančních potíží, vzali na sebe splácení hypotéky,“ uvedla Laura pro The Sunday Mercury.

Prodáno!

Prodáno!

Craig, který nyní bydlí v Londýně, médiím barvitě popisoval svůj noční návrat ze služební cesty domů. Už při příjezdu k domu cítil, že něco není v pořádku. „Všechna světla v domě svítila a televize byla puštěná na plné pecky. Laura neměla ve zvyku ponocovat. Nechápal jsem, co se děje,“ vypravoval. Jeho obavy zesílily, když nemohl odemknout dveře. Začal tlouct na dveře a volat Lauřino jméno. Místo ní ho přišli přivítat dvacetiletí hipíci. „Byl jsem vážně vyděšený, rozhozený z letu a zmatený,“ líčil své pocity. Když vešel do domu, jen nevěřícně zíral. „Všechen manželčin nábytek byl pryč, ale židle a stoly, které jsem zdědil po otci, spolu s golfovými holemi a starožitným rádiem, které Laura tak nenáviděla, byly naskládány na kuchyňském stole ve vší své parádě,“ popisoval. „Ona všechen můj cenný majetek zahrnula do pevného příslušenství a vybavení domu. Byl jsem zdrcený. Stále nemohu pochopit, jak to dokázala v tak krátké době zrealizovat,“ svěřil se a sarkasticky dodal: „To je naposled, co jsem si vzal Italku.“

Související články

Další články

Zavří­t reklamu