Javier se mistrovství nakonec přece jenom zúčastnil. I když asi trochu jinak, než doufal...

Javier se mistrovství nakonec přece jenom zúčastnil. I když asi trochu jinak, než doufal... | zdroj: odditycentral.com


Manželka mu zatrhla fotbalové mistrovství. Tak ho kamarádi vyvezli aspoň jako maketu

TÉMATA: fotbal | mistrovství světa | fanoušci

user-avatar

Simona Knotková

21. 06. 2018 | 08:00

Představte si, že čtyři roky plánujete s kamarády velký trip na fotbalové mistrovství, a na poslední chvíli vám to zatrhne manželka. Takové situaci musel bohužel čelit Mexičan Javier. Jeho věrní přátelé se ale rozhodli, že ho na sportovní svátek stejně vyvezou.

Nápad vznikl v roce 2014, během posledního fotbalového mistrovství světa, které se konalo v Brazílii. Parta kamarádů se tehdy rozhodla, že na další turnaj pojede autobusem.

"Spousta lidí tehdy přijela na mistrovství autem, a tak vznikl náš nápad. Na příští mistrovství v Evropě pojedeme vlastním autobusem," vypráví Fernando Osorio, jeden z pětice přátel.

Společně začali střádat peníze, za které si koupili levný autobus. Ten si následně pomalovali národními barvami a přípravy na velký trip do Evropy mohly začít. Jednomu z nich se ale do cesty připletla velká potíž – manželka ho na mistrovství odmítla pustit. Javier poté natočil facebookové video, kde o smutné zprávě kamarády informuje. Asi není ku podivu, že se video brzy stalo virálem.

Cesty, která začala už v dubnu, se ale nakonec přece jenom zúčastnil. Přátele ho s sebou totiž vzali v podobě makety, která všechny zápasy absolvuje s nimi, obráží stejně jako oni bary a fotí se s pobavenými kolemjdoucími. Na vysvětlenou má na sobě Javier tričko s nápisem "Moje manželka mě nepustila".

Celé dobrodružství mexické bandy můžete sledovat na její oficiální stránce.

user-avatar

Simona Knotková

21. 06. 2018 | 08:00

Zavří­t reklamu