válkaČeskoslovenskoobjevy

Manželka mu zatrhla fotbalové mistrovství. Tak ho kamarádi vyvezli aspoň jako maketu

Manželka mu zatrhla fotbalové mistrovství. Tak ho kamarádi vyvezli aspoň jako maketu
Zdroj: odditycentral.com
+ 2 fotky+ 3 fotky

Představte si, že čtyři roky plánujete s kamarády velký trip na fotbalové mistrovství, a na poslední chvíli vám to zatrhne manželka. Takové situaci musel bohužel čelit Mexičan Javier. Jeho věrní přátelé se ale rozhodli, že ho na sportovní svátek stejně vyvezou.

Simona Knotkova 21. června 2018

Nápad vznikl v roce 2014, během posledního fotbalového mistrovství světa, které se konalo v Brazílii. Parta kamarádů se tehdy rozhodla, že na další turnaj pojede autobusem.

„Spousta lidí tehdy přijela na mistrovství autem, a tak vznikl náš nápad. Na příští mistrovství v Evropě pojedeme vlastním autobusem,“ vypráví Fernando Osorio, jeden z pětice přátel.

Společně začali střádat peníze, za které si koupili levný autobus. Ten si následně pomalovali národními barvami a přípravy na velký trip do Evropy mohly začít. Jednomu z nich se ale do cesty připletla velká potíž – manželka ho na mistrovství odmítla pustit. Javier poté natočil facebookové video, kde o smutné zprávě kamarády informuje. Asi není ku podivu, že se video brzy stalo virálem.

Cesty, která začala už v dubnu, se ale nakonec přece jenom zúčastnil. Přátele ho s sebou totiž vzali v podobě makety, která všechny zápasy absolvuje s nimi, obráží stejně jako oni bary a fotí se s pobavenými kolemjdoucími. Na vysvětlenou má na sobě Javier tričko s nápisem „Moje manželka mě nepustila“.

Celé dobrodružství mexické bandy můžete sledovat na její oficiální stránce.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu