válkaČeskoslovenskoobjevy

Manžel zamkl svou ženu do koupelny. Bál se, že má koronavirus

Manžel zamkl svou ženu do koupelny. Bál se, že má koronavirus
Zdroj: odditycentral.com

Strach z vysoce infekčního koronaviru nutí lidi dělat různé věci. Jeden muž z Litvy kvůli němu kupříkladu zapomněl na laskavé jednání ke své manželce.

Simona Knotkova 14. března 2020

26. února večer dostala policie z Vilniusu hlášení o nedobrovolném uvěznění. Na linku jim volala zoufalá žena z Antakalnisu, kterou prý manžel a dva dospělí synové zamkli v koupelně. Po příjezdu na místo se strážníci dozvěděli, že muži tak učinili proto, aby se vyhnuli nákaze koronavirem.

Žena se vrátila z Itálie, kde byla v kontaktu s čínskými občany. I přes absenci zdravotních příznaků vyjádřila obavu, že by mohla být nakažená. Její manžel na nic nečekal a bez uvědomění ženy ihned zavolal lékaře. Ten mu sdělil, aby se žena izolovala od dalších rodinných členů. Muž si tuto radu však přebral po svém a společně se syny svou manželku uvěznil v koupelně.

Jak se později ukázalo, testy na přítomnost koronaviru byly u ženy negativní. Horší to teď nejspíš bude se vztahem mezi oběma partnery. Pozitivní by oproti tomu nyní mohla být žádost o rozvod.

Další články

Zavří­t reklamu