Excelovská tabulka popisující trudný sexuální život jednoho manželského páru

Excelovská tabulka popisující trudný sexuální život jednoho manželského páru | zdroj: lostateminor.com


Manžel poslal ženě excelovou tabulku, kde si vedl přehled o jejích výmluvách, proč s ním nemůže mít sex

TÉMATA: sex | extra nápady | vztahy

user-avatar

Tomáš Chalupa

13. 04. 2016 | 08:00

Throwwwwaway29 není nick, který by vám něco řekl. Ani nám ne. Ale skrývá se za ním muž, který měl problém s tím, že s ním jeho žena nechtěla mít sex. Snažil se každý večer, ale kromě občasných výjimek byl vždy odmítnut. Nakonec to nevydržel a udělal poněkud nezvyklou věc.

Vytvořil v excelu jednoduchou tabulku, kde bylo vždy datum, sex, tedy to, jestli byl nebo ne, a pak výmluva manželky. Takto přehledně seřadil všechny její výmluvy. Ty obsahovaly klasiku jako: Dívám se na film, Jsem unavená, Zítra brzo vstávám nebo Jsem nemocná, ale také kreativnější Jsem na to moc opilá a najezená, Ty jsi opilý nebo Jsem moc zpocená. Mnoho kolonek je vyplněno tak, že odmítnutí bylo nonverbální. Každopádně výsledek byl jasný, sex měl manžel se svou ženou třikrát za měsíc, zatímco sedmadvacetkrát uléhal takříkajíc s nepořízenou. 

Tabulku poté poslal manželce na mobil ve chvíli, kdy právě nasedala do taxíku a odjížděla na desetidenní cestu. Doprovodil ji vzkazem ve smyslu, že ji následujících deset dní rozhodně nebude postrádat. Žena se mu snažila dovolat zpět, ovšem muž telefon nezvedal. Jak celá story dopadla, bohužel nevíme. Někteří radí, že lepší by bylo třeba poslat pugét květin. To by mohlo zabrat více než zveřejnění seznamu na internetu. Jiní zase vtipně radí, že napříště je potřeba vytvořit prezentaci v Powerpointu. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

13. 04. 2016 | 08:00

Zavří­t reklamu