válkaČeskoslovenskoobjevy

Madonna se pochlubila, jak se líbala s Jacksonem. Stydlivého zpěváka musela zbavit zábran alkoholem

Madonna se pochlubila, jak se líbala s Jacksonem. Stydlivého zpěváka musela zbavit zábran alkoholem
Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvačka v TV show s Jamesem Cordenem přiznala, že se jednou líbala s Michaelem Jacksonem. A nejednalo se o žádnou pusu na tvář, ale o skutečné líbání s jazykem, jak zpěvačka bez váhání doplnila. Madonna také uvedla, že polibek iniciovala ona, protože Jackson byl tak trochu stydlivka.

Yvonne Pokorná 9. prosince 2016

Madonna už před lety v jednom ze svých rozhovorů přiznala, že byla do Michaela Jacksona bezhlavě zamilovaná. Jeho kouzlu propadla ještě v dobách, kdy byla naprosto neznámá a on byl členem skupiny Jakcson 5. „Byla jsem do něj šíleně zamilovaná, naprosto beznadějně. Byl závratně talentový. Ty písně, co zpíval, nebyly vůbec dětské,“ řekla v interview pro časopis Rolling Stone.

Madonna v TV show s Jamesem Cordenem

Madonna v TV show s Jamesem Cordenem

Tváří v tvář se s Jacksonem poprvé setkala na počátku 80. let. Zpěvák si byl jejích citů dobře vědom, ale nijak je nesdílel. Vnímal, že zpěvačka na jeho oslnivou kariéru a zástupy fanoušků žárlí. „Přede mnou fanynky omdlévaly a měl jsem obdiv, ona ne,“ vysvětloval v posmrtně zveřejněných rozhovorech. Pohrdal způsobem, jakým se Madonna snažila na sebe strhnout pozornost. „Myslím, že ona docela ráda šokovala a věděla, jak útočit na správné spouštěče u lidí. Myslím, že mě docela milovala, ale já ji nemiloval. Dělala spoustu šílených věcí. Věděl jsem, že nemáme nic společného,“ řekl Jackson. Přiznal, že ho zpěvačka ani fyzicky nepřitahovala. „Není moc sexy,“ zhodnotil ji nemilosrdně. „Myslím, že přitažlivost vychází ze srdce tím, jak se prezentujete,“ dodal.

Madonna s Michaelem Jacksonem na sklonku roku 1990

Madonna s Michaelem Jacksonem na sklonku roku 1990

O to více proto dnes překvapí, že se s Madonnou kdysi vášnivě líbal. Zpěvačka však v TV show Jamese Cordena prozradila, že Jacksona musela nejprve povzbudit sklenkou chardonnay, aby se uvolnil, jak byl ostýchavý. „A pomohlo to. Dělalo to úplné zázraky,“ naznačovala, co se mezi slavnou dvojicí odehrávalo. Na dotaz, proč o svém zážitku nikdy nepromluvila, odpověděla, že se jí na to dosud nikdo neptal. Tak uvidíme, s jakou pikantérií se zpěvačka příště vytasí.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu