S Jennifer Lopez, Katy Perry a Tomem Cruisem | zdroj: Vanessa Sky Ellis


Lovkyně celebrit: honí je po New Yorku a fotí se s nimi

Obdiv ke slavným lidem může přerůst v posedlost jako v případě 27leté Newyorčanky Vanessy Sky Ellis. Ta je schopna strávit až 12 hodin na honu celebrit a během dvou týdnů pořídit stovku fotek.

user-avatar

Blondie

10. 12. 2014 | 03:47

Vanessa Sky Ellis se svou sbírkou fotek

Neobvyklou zálibu zdědila mladá barmanka z New Yorku po své matce, která v roce 2007 podlehla srdečnímu záchvatu. Po její smrti se Vanessina posedlost celebritami prohloubila a focení s nimi se stalo hlavní náplní jejího života. „Je to důležitější než mít přítele, než chodit do práce, než dělat cokoliv jiného,“ prohlašuje. „Jsem totálně posedlá, ale je to něco, co mě baví,“ přiznává.

S již zesnulým hercem Robbym Williamsem

Veškerý svůj volný čas se proto poflakuje po New Yorku a číhá na celebrity. Postává před hotely, divadly na Brodwayi, televizními studii. Jak říká, celebrity jsou všude, jen mít otevřené oči. Objevuje je, jak jdou po ulici nebo postávají na zastávce. Někdy však na ně čeká až 12 hodin, než konečně vyjdou ze dveří. „Není pak krásnější pocit, než se s nimi potkat,“ rozplývá se.

A Arnoldem Schwarzeneggerem

V její síti uvízly desítky herců a hereček zvučných jmen jako Johnny Depp, Brad Pitt, Angelina Jolie, Sharon Osbourne, Lady Gaga, Mariah Carrey, Al Pacino, Denzel Washingon, Jennifer Lopez, Katy Perry a další. Nejvíce si cení fotky s Johnym Deppem, kterého i v jeho 50 letech považuje za neodolatelného krasavce. „Nikdy mě nenapadlo být svému příteli nevěrná, ale kdyby se s Johnnym naskytla příležitost, jak by mohla odolat?“ uvažuje nahlas. Přiznává, že zpěvačku Cher naháněla po městě celý týden, než se s ní hvězda konečně uvolila vyfotit a dokonce – jak se pak ukázalo – si i zapamatovalo její jméno.

S Johnnym Deppem

Jak superfanynka podotýká, některé celebrity jsou ochotnější, jiné méně. „Celebrity jako Lady Gaga jsou opravdu milé, zastaví se s fanoušky a nechají se s nimi vyfotit,“ pochvaluje si. Zato takový Bruce Willis byl neoblomný a ani jednou se nenechal uprosit.

S Lady Gaga

Připouští, že mnoho lidí považuje její vášeň pro celebrity za poněkud přehnanou, jenže ji to nijak neznepokojuje a se svou zálibou nemíní nikdy skončit. Nevadí jí, že kolikrát prospí jen dvě hodiny denně, než konečně uloví celebritu. Díky své vytrvalosti už nashromáždila přes 10 tisíc fotek a s takovým úlovkem se jen málokdo může pochlubit.

S Jessicou Sarah Parker

S Leonardem DiCapriem

S Cher

S Johnem Cenou

S Mariah Carey

S Vanilla Ice

S Kate Von D

S Michaelem Douglasem

S Genem Simmonsem ze skupiny Kiss

S Lady Gaga

témata

Komentáře ( )

user-avatar

Blondie

10. 12. 2014 | 03:47

Zavří­t reklamu