Stephen Bassett chce přemluvit Vladimira Putina, aby řekl vše, co ví o UFO.

Stephen Bassett chce přemluvit Vladimira Putina, aby řekl vše, co ví o UFO. | zdroj: mysteriousuniverse.org


Lobbisté tlačí na Putina, aby přiznal, že ví o existenci UFO

TÉMATA: ufo | rusko | usa | vladimir putin

user-avatar

Tomáš Chalupa

6. 06. 2017 | 13:00

Lobbisté jsou lidé, kteří u politiků prosazují něčí zájmy, zpravidla zájmy finančních nebo podnikatelských skupin. Ale existují i lobbisté, kteří po politicích chtějí, aby odtajnili svazky týkající se UFO nebo rovnou na veřejnosti přiznali, co všechno o UFO vědí. Jedním z takových lobbistů je Stephen Bassett.

Stephen Bassett je ředitelem organizace Paradigm Research Group International (PRG) a především lobbistou usilujícím o odtajnění svazků o UFO (anglicky se tomu hezky říká UFO Disclosure Lobbyist). Bassett se dlouho snažil ovlivnit zejména americké politiky, pracoval například pro šéfa kampaně Hillary Clintonové Johna Podestu, a právě jeho se snažil přesvědčit, aby Hillary po svém vítězství kompletně odtajnila všechny svazky týkající se UFO. Jenže s Hillary Clintonovou to dopadlo tak, jak to dopadlo, a Donald Trump se rozhodně nic odtajňovat nechystá. Stephen Bassett

Bassett se proto vypravil v půlce května do Moskvy, aby tady navázal kontakty s vysokými vládními a vojenskými činiteli, a zahájil tak novou misi – odtajnění svazků UFO Vladimirem Putinem. Otázkou je, jak by vlastně chtěl Putina k takovému neobvyklému kroku přimět. Podle Bassetta by to mohlo Putinovi otevřít dveře ke spolupráci s USA a Čínou. Ve světě po odtajnění, nebo spíše přiznání existence mimozemšťanů, by se mohl zásadně změnit pohled na mezinárodní spolupráci. Státy by si uvědomily, že není možné bojovat mezi sebou a vést obchodní války, protože zdroje se musejí sdílet. To by Rusku, které je svíráno ekonomickými sankcemi, mohlo výrazně pomoci.

Nechme stranou, jak moc reálný je celý Bassettův nápad. Každopádně lze souhlasit s tím, že svět by měl se svými zdroji zacházet opatrněji, a to bez ohledu na to, zda nad námi krouží mimozemšťané, či nikoliv.  

user-avatar

Tomáš Chalupa

6. 06. 2017 | 13:00

Zavří­t reklamu