válkaČeskoslovenskoobjevy

Lékaři mu nechtěně amputovali penis, přesto se stal otcem!

Lékaři mu nechtěně amputovali penis, přesto se stal otcem!
Zdroj: Codi Mills /San Francisco Chronicle/

Když mu bylo pouhých sedm let, lékaři zpackali banální operaci a museli mu amputovat penis. Podstoupil jeho rekonstrukci a je prvním mužem, kterému se navzdory takovému hendikepu podařilo zplodit dítě!

Crazy Eyes 11. srpna 2015

Dnes jednatřicetiletý Mike Moore z Mississippi si prošel peklem, jeho příběh má ale happy-end. Když byl ještě malý chlapec, chytil infekci, která mu bránila v normáním močení a lékaři mu jako řešení navrhli naprosto běžný zákrok – obřízku.

Přesto, že podobných operací provedli v minulosti stovky, ne-li tisíce, tentokrát se na operačním sále něco zvrtlo a pro Mika to dopadlo tragicky. Chirurguvé mu byli nuceni amputovat penis. Jeho život šel od desíti k pěti. Ve škole ho kvůli tomu šikanovali, trpěl depresemi a nízkým sebevědomím. V pokročilejším věku dokonce podstoupil tři pokusy o rekonstrukci penisu, všechny ale skončily neúspěchem. Byl rozhodnutý to vzdát a smířit se svým nezáviděníhodným osudem. I přes svou “jinakost” si našel přítelkyni a dokonce se oženil.

Před osmi lety ale narazil na zkušeného doktora Gordona Lee, a ten ho natolik přesvědčil, že se rozhodl pro poslední pokus. A tentokrát se to podařilo! Doktor Lee Mikovi rekonstruoval penis z tkáně na stehně. Bohužel právě tento úspěch stál za rozpadem Mikova prvního manželství, jeho žena ho opustila. „Nemohla se ani podívat na to, co doktor Lee vytvořil,“ konstatoval Mike.

Pak ale potkal Heather, a ta ho přijala takového, jaký je. Vzali se a rozhodli se pro dítě. A ačkoliv byly jejich šance minimální, navzdory nepřízni osudu Heather po nějaké době otěhotněla. „Narodil se nám syn Memphis a já ho miluju celým srdcem,“ radoval se před rokem novopečený tatínek. „Pokud vím, je prvním mužem s celkově rekonstruovaným penisem, který zplodil dítě,“ uvedl doktor Lee. Pár plánuje svou rodinu ještě rozšířit, chtěli by holčičku. A Mike doufá, že jeho příběh bude inspirací pro všechny, kdo vzdali naději, že někdy budou žít normální život.

Další články

Zavří­t reklamu