Kříženci celebrit – to jsou celehybrity

Kříženci celebrit – to jsou celehybrity | zdroj: buffalobillgates.tumblr.com


Legrační celehybrity: Poznáte, ze kterých celebrit vyšlechtili tyhle zvláštní hybridy?

user-avatar

Blondie

19. 01. 2015 | 08:10

Docela vtipný nápad dostal švédský grafik a ilustrátor Kalle Mattson. Na základě podobnosti jmen začal vytvářet koláže, v nichž pospojoval tváře slavných hvězd se známými postavami z popkultury. Stejným způsobem jim vymyslel i jména, která jsou neméně vtipnou přesmyčkou a slovní hříčkou. Tak vdechl život zbrusu novým celebritám, z nichž některé jsou natolik povedené, že není možné, aby neexistovaly v reálném životě!

Jako první vznikl před pěti lety Buffalo Bill Gates. Došlo k tomu paradoxně, když kreslíři náhle přestal fungovat Internet. „Internet jednoho dne spadl a já místo hledání obskurních kytar na Ebay začal koukat na blbosti ve svém počítači a našel tyhle směšné staré věci,“ prozradil Mattson zdroj své inspirace.

Jako typický Švéd je ohledně své tvorby, již nazývá „vysokým uměním a nízkým odpadem“, velice skromný. Na svých stránkách buffalobillgates o sobě napsal: „Tyhle mizerné obrázky jsou všechno moje vina. Omlouvám se. Nevím, na co jsem myslel. Vím, že je to ošklivé, a přeji si, aby to tak nemuselo být. Je mi to líto.“ Jenže v jednom rozhovoru zároveň přiznal, že tyhle koláže jsou zatím to nejlepší, co kdy udělal, a že se lidem ze všeho nejvíce líbí. Věříme, že jeho hvězdní kříženci pobaví i vás.

témata

user-avatar

Blondie

19. 01. 2015 | 08:10

Zavří­t reklamu