válkaČeskoslovenskoobjevy

Lanovou kabinu předělali na hotelový pokoj, visí 2700 metrů vysoko!

Lanovou kabinu předělali na hotelový pokoj, visí 2700 metrů vysoko!
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 3 fotky+ 4 fotky

V oblasti bydlení není nouze o netradiční nápady, jako je bydlení na jeřábu, v bunkru nebo v iglú. Teď se do této řady přidává i bydlení v lanovce. Tedy nejde přímo o bydlení, ale o pouhé přenocování na jednu noc, ale i ta jistě bude stát za to!

Tomáš Chalupa 30. ledna 2015

Lanovka v oblíbeném lyžařském resortu Courchevel ve Francouzských Alpách se nachází ve výšce 2700 metrů nad zemí. Kabinka byla upravena jako pokoj, ubytování je možné na jednu noc. Nápad vznikl kvůli soutěži ubytovacího portálu Airbnb. K tomu, aby se člověk mohl v lanovce ubytovat, musí nejprve zodpovědět soutěžní otázku: Proč chcete bydlet právě v lanovce? Teprve po vyhodnocení všech odpovědí se vyberou čtyři šťastlivci, kteří stráví noc v kabince.

Vítězové budou vybráni a slavnostně vyhlášení 6. března. „Jsme rádi, že můžeme nabídnout pohled na hory šťastným vítězům, kteří budou mít možnost prohlédnout si Courchevel z jedinečné perspektivy,“ řekla k soutěži Adeline Roux z agentury Courchevel Tourism.

Do soutěže poslalo přihlášku s odpovědí přes milion lidí z celého světa. Jsme proto velmi zvědaví na originální odpovědi vítězů.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu