válkaČeskoslovenskoobjevy

Kytarista DeLonge z Blink-182 se setkal s ufony a bojí se o svůj život

Kytarista DeLonge z Blink-182 se setkal s ufony a bojí se o svůj život
Zdroj: mysteriousuniverse.com

Bývalý člen punkové kapely Blink-182 Tom DeLonge napsal pro tuto skupinu píseň Alien Exist (Mimozemšťané existují). Vycházel tím z vlastních neblahých zkušeností, o kterých se rozhodl promluvit teprve nedávno. Není to nic pěkného a DeLonge má z mimozemšťanů skutečný strach.

Tomáš Chalupa 4. září 2015

DeLonge se o problematiku UFO a mimozemšťanů zajímá dlouhodobě. Ovšem jeho vztah k nim je poznamenán dávnými událostmi. Nejprve společně se svou ženou sledovali téměř půl hodiny UFO a snažili se ho pronásledovat v autě. Bohužel uletělo. Pak také kempoval poblíž tajné Oblasti 51 v Nevadě. A tam se to stalo. Zatímco byl ve stanu, kolem byli mimozemšťané.

„Moje tělo jakoby pokryla statická elektřina. Otevřel jsem oči a slyšel jsem konverzaci vně stanu. Vypadalo to, že se tam baví snad dvacet lidí. Jenže jsem jim vůbec nerozuměl, co říkají. Bylo jasné, že na něčem pracují,“ říká DeLonge. Když chtěl vykouknout ze stanu a podívat se, co se děje, jeho tělo jakoby bylo zmrazeno. Nemohl se hýbat. Podobně dopadl člověk, který kempoval opodál.

DeLonge se samozřejmě u Oblasti 51 neocitl náhodou. Byl tam záměrně. „Jsem v tom už dlouhý čas. Mám materiály z vlády, nahrávky z telefonu. Před lety byl člověk, který shromáždil na 150 hodin výpovědí před Kongresem o tajných projektech a vesmírných zbraních. Nějakou dobu jsem je měl u sebe doma. Začaly se dít divné věci. Ozývaly se v noci zvuky, lidé se každou noc budili přesně o půlnoci, všechno to souviselo s implantáty na kontrolu mysli.

Od té doby se DeLonge bojí o svůj život. O tajné materiály se totiž podělil s jedním inženýrem, který mu dal důrazné varování. „Měl jsem ohledně tebe několik telefonátů. Pokud za tebou někdo přijde, že ti chce něco ukázat a máš za ním jít do auta, proboha nechoď,“ varoval ho ten inženýr.

Je otázka, co všechno DeLonge ví, nebo co si myslí, že ví. Má prý informace o přistání na Měsíci a tajných programech vlády. Pokud zmizí beze stopy, může za to CIA nebo vláda, jak sám říká. Zatím zmizel jen z hudební scény, v kapele Blink-182 totiž už nějaký ten pátek není.

Další články

Zavří­t reklamu