Za tohle znetvořené kůzle to argentinský farmář pěkně schytal! | zdroj: dailymail.co.uk


Kůzle s lidskou tváří: Farmář čelí obvinění ze sodomie

Rodina argentinského farmáře se nedávno dostala do velmi nepříjemné situace. Poté, co jejich přítel zveřejnil na sociálních sítích fotku mrtvě narozeného kůzlete s deformovanou hlavou podobné té lidské, strhla se obrovská vlna kritiky. A dopadla přímo na farmářovu hlavu. Toho zejména lidi z jeho vesnice podezřívají z toho, že měl s jednou ze svých koz pohlavní styk.

user-avatar

Emil Franz

6. 10. 2014 | 08:00

Genetická mutace, nebo sodomie?

Ve vesnici Centro v provincii Salta v jihozápadní části Argentiny teď mají doslova pozdvižení. Způsobilo ji nedávno narozené kůzle na farmě rodiny jménem Villalba. Na svět přišlo již mrtvé a se zdeformovanou hlavičkou a tváří miminka. Soused a přítel rodiny znetvořené zvíře vyfotografoval a fotku poté zveřejnil na sociálních sítích. Chtěl tím prý druhým ukázat, co může způsobit nadměrné užívání pesticidů v zemědělství. Možná v tu chvíli ani netušil, do jakých problémů tím své sousedy dostane.

Farmář tvrdí, že za tělesné postižení kůzlete mohou pesticidy.

Ti jsou teď doslova bombardováni kritikou a snůškou obvinění, že někdo z rodiny měl s kozou sex. Pověrčiví sousedé si totiž obrázky zveřejněné na internetu jinak neuměli vysvětlit. Farmářova manželka Olga Villalba podobná obvinění však rázně popírá a tvrdí, že s jejich kozou nikdo z rodiny nic neměl. „Byla to prostě genetická mutace, kterou zapříčinilo nadměrné užívání pesticidů,“ prohlásila a na dotaz, proč rodina se tak rychle kůzlete zbavila, odpověděla, že se narodilo již mrtvé. Rovněž přiznala, že její rodina byla v posledních dnech vystavena neskutečně agresivním výpadům na sociálních sítích.

Ne každé kůzle se narodí živé a zdravé.

 

témata

Komentáře ( )

user-avatar

Emil Franz

6. 10. 2014 | 08:00

Zavří­t reklamu