válkaČeskoslovenskoobjevy

Královská aféra: Princ Charles měl podle nové knihy pletky s Barbrou Streisandovou

Královská aféra: Princ Charles měl podle nové knihy pletky s Barbrou Streisandovou
Zdroj: dailymail.co.uk

Na začátku května vyšla kniha bestsellerového autora Christophera Andersena Game Of Crowns (v překladu Hra o koruny). Odhaluje v ní pikantní pozadí ze života členů britské královské rodiny. Mimo jiné tvrdí, že princ Charles byl zamilovaný do americké herečky Barbry Streisandové.

Simona Knotkova 29. května 2016

Dvojice se poprvé setkala v roce 1974 během natáčení muzikálu Funny Lady. Charles do hollywoodských studií údajně zamířil v naději, že tam Barbru potká. A to se také stalo. Princi bylo tehdy dvacet šest let, herečce o čtyři roky méně. U šálku kávy spolu několik minut hovořili. Herečka byla ze schůzky nervózní a později vtipkovala, že kdyby překonala svou nesmělost, možná by dnes byla první židovskou princeznou. Princ byl ale ze setkání uchvácený. Jenom se mu potvrdilo, že Streisandová má skutečně velký sex-appeal.

Znovu se potkali až od dvacet let později, když Barbra účinkovala pro jeho charitu. Později toho roku, v listopadu 1994, se viděli na slavnostní večeři v Los Angeles a tehdy mezi nimi možná proběhlo i něco víc. V Charlesově hotelu se prý sešli za účelem společného vypití čaje, ale co se tam tehdy doopravdy událo, ví jen oni dva.

Během pozdější schůzky, která proběhla v Londýně, je v Charlesově pracovně přistihla hospodyně. Oba dva byli prý velmi nervózní. Sama Diana své důvěrnici Lady Else Bowle údajně řekla, že by se nedivila, kdyby měl Charles se Streisandovou aférku.

Kniha Game Of Thrones odhaluje také nové skutečnosti o královně Alžbětě či Kate Middletonové.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu