válkaČeskoslovenskoobjevy

Konec vráskám i pocení: 5 proměn díky moderní dermatologii

Konec vráskám i pocení: 5 proměn díky moderní dermatologii
Zdroj: www.asklepion.cz

Co všechno dokáže moderní korektivní dermatologie jsme s údivem pozorovali při ošetřeních pěti klientek v institutu Asklepion. Zkušené dermatoložky tam každý den plní ženám i mužům sny o vyhlazení vrásek, omlazení pleti nejen v obličeji, ale i na rukou či dekoltu.

Redakce Extrastory.cz 24. listopadu 2017

Proměna první: Marie a aplikace botulotoxinu

Marie je zvyklá o sebe pečovat. V Asklepionu podstoupila vyhlazení vrásek botulotoxinem, ale má za sebou i operaci očních víček či odstranění znamének laserem. Protože ji trápily také drobné žilky kolem nosu, plánovala si ještě jejich odstranění laserem a s dermatoložkou se radila také o vyplnění nosoretních vrásek kyselinou hyaluronovou.

Před a po zákroku

Před a po zákroku

Proměna druhá: Jana a omlazení dekoltu

Jana je atraktivní dáma, která o sebe dbá. V minulosti si již nechala odstranit laserem žilky v obličeji a v Asklepionu absolvovala omlazení dekoltu. Zde ji trápily drobné pigmentace způsobené působením slunečního záření a několik kolmých vrásek. Pigmentace vymizely po ošetření intenzivním pulsním světlem IPL a vrásky vyhladila aplikace kyseliny hyaluronové.

Před a po zákroku

Před a po zákroku

Proměna třetí: Romana a zvětšení rtů

Romana radikálně zhubla a najednou si všimla, že se jí prohloubily vrásky v obličeji. Navíc ji trápila drobná asymetrie spodního rtu. Vše pomohla vyřešit aplikace kyseliny hyaluronové. Nejprve méně obvyklým a pro klienta šetrnějším způsobem, který provádějí jen ti nejzkušenější dermatologové – kanylou, z drobných vpichů v koutcích úst. Druhou fází byla aplikace přípravku do vrásek kolmo ke kontuře rtů tenkou jehličkou.

Před a po zákroku

Před a po zákroku

Proměna čtvrtá: Jarka a omlazení hřbetů rukou

Jarka měla pocit, že její ruce vypadají starší než její tvář. Trápily ji pigmentové skvrny, vrásky, pihy a pergamenová kůže na hřbetech rukou. Dříve by to byl neřešitelný problém, ale v Asklepionu už umějí obelstít i tento barometr věku. Jarka absolvovala ošetření IPL, které sjednotilo barevný tón pokožky a vyzmizíkovalo skvrny. Pak přišla na řadu radiofrekvence. Přístroje eMatrix a eTwo jsou účinné k celkovému vypnutí a omlazení, ale i k odstranění jizviček.

Před a po zákroku

Před a po zákroku

Proměna pátá: Radka a hloubková hydratace

Radku trápila sušší pleť, jemné vrásky a rozšířené póry. V Asklepionu jí proto doporučili hloubkovou hydrataci kyselinou hyaluronovou. Tu jí primářka oddělení dermatologie Hana Smutková aplikovala speciálním Vital Injectorem. Celé ošetření je díky němu rychlejší a méně bolestivé, kyselina hyaluronová se dostane do té správné hloubky kůže, a proto byla Radčina pleť již po pár dnech vypnutá, jemná a zářivá.

Aplikace Vital Injectorem

Aplikace Vital Injectorem

TIP: Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, poradit se s odborníkem

Související články

Další články

Zavří­t reklamu