válkaČeskoslovenskoobjevy

Konec velké lásky. Rus se rozvádí s manželkou kvůli hádce o oblíbených fotbalistech

Konec velké lásky. Rus se rozvádí s manželkou kvůli hádce o oblíbených fotbalistech
Zdroj: odditycentral.com

Žili spolu šestnáct let a oba náruživě fandili fotbalu. Právě ten je nakonec taky přivedl k rozvodu.

Simona Knotkova 13. července 2018

Sedmatřicetiletá Ludmyla a čtyřicetiletý Arsen se poznali v roce 2002 ve sportovním baru v Čeljabinsku. Vysílaly se tam tehdy zápasy z mistrovství světa v Jižní Koreji a Japonsku. Jako fotbaloví fanoušci si brzy padli do noty a začali spolu chodit. Překážkou jim nebyla ani skutečnost, že každý z nich fandil jinému moskevskému týmu. Po dvou letech následovala svatba.

Čas od času se kvůli svým týmům nebo oblíbenému hráči pohádali, ale všechno vyvrcholilo teprve zápasem Argentiny s Nigérií na letošním mistrovství světa. Právě zde hrál Arsenův nejoblíbenější hráč Lionel Messi, kterému se podařilo trefit do branky. Muž výhru oslavoval, ale jeho manželka nepřestávala Messiho urážet.

„Tehdy to pro mě byla poslední kapka,“ vypráví Arsen. „Ludmyla si mě dobírala už od začátku mistrovství a o mém milovaném hráči říkala, že neumí hrát a nedokázal proměnit důležitou penaltu v zápase proti Islandu. Když s těmi řečmi zase začala během zápasu Argentiny s Nigérii, vybuchl jsem a naplno jsem jí řekl, co si zase myslím já o jejím Ronaldovi, Portugalcích, jí samotné a všech dalších klubech, do kterých byla blázen. Pak jsem si sbalil svoje věci a odešel jsem.“

Hned další den si Rus zašel na úřad a podal žádost o rozvod. Doufejme, že jeho nová přítelkyně bude uznávat kvality Lionela Messiho. Anebo ještě lépe – nebude vůbec fotbalová fanynka.

Další články

Zavří­t reklamu