válkaČeskoslovenskoobjevy

Konec pupkům! Thajští policisté musí absolvovat zeštíhlovací programy

Konec pupkům! Thajští policisté musí absolvovat zeštíhlovací programy
Zdroj: odditycentral.com

V Thajsku ví, že obézní policista rovná se pomalý a méně efektivní policista. Strážníky tam proto začali posílat na speciální zeštíhlovací programy.

Simona Knotkova 25. března 2019

Policejní tréninkové středisko v Pak Chongu má za sebou zatím první kolo dvoutýdenního programu, pojmenovaného doslova jako „Destrukce pupků“. Vybraní strážníci s nadváhou se během něj podrobili náročnému cvičení a snažili se osvojit si stravu bohatou na proteiny.

„Pokud jste tlustý policista, musíte se potýkat s množstvím problémů. Pracujete pomalu a také se pohybujete pomalu. To je zcela nepřijatelné, pokud jste důstojník, který má za úkol zatýkat zločince. V takovém případě musíte být hbitý a rychlý,“ vypráví praporčík Sornpetch Chantarak, který se stará o diety.

První série programu dopadla úspěšně, proto se vedení policie v Thajsku rozhodlo, že bude své muže posílat na zeštíhlovací kúru i nadále.

Jak se můžete přesvědčit na pořízených fotografiích, policisty s nadváhou čeká pořádný dril. Na stranu druhou to může být pro druhé motivace, aby si udržovali zdravou váhu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu