UFO aktivita kolem Slunce | zdroj: dailymail.co.uk


Kolem Slunce létají mimozemské koráby, kontrolují ho?

TÉMATA: ufo | slunce | vesmír | záhady

user-avatar

Tomáš Chalupa

8. 03. 2016 | 13:00

Ufologové se zamýšlejí nad tím, co znamenají snímky Slunce, na kterých jsou vidět podivné objekty, zřejmě rakety. Podle některých to zdaleka není první objev tohoto druhu, lodě plují kolem Slunce už delší dobu. Možná ho dokonce ovládají.

Podle ufologů například už před šesti lety ruští vědci pozorovali velmi často neznámé objekty kroužící kolem Slunce. S největší pravděpodobností šlo o mimozemská plavidla, tak si to alespoň vysvětlují ufologové. Ruští vědci mají mít o těchto lodích další informace.

Úvahy o pohybu mimozemských plavidel kolem Slunce jsou v ufologické komunitě přítomné už celá léta. Nejčastěji se hovoří o tom, že lodě ze Slunce získávají energii, že je to jakási benzinová stanice, někdy se ale také spekuluje, že Slunce nějakým způsobem ovládají. Ostatně jedno nevylučuje druhé.

Každopádně nejnovější poprask způsobily snímky pořízené sondou Solar Heliospheric Observatory. K celému problému se vyjádřil jeden z nejznámějších ufologů Scott C. Waring. "Jsou tam u Slunce a dělají kdoví co. Možná ho ovládají a kontrolují teplotu tady na Zemi, možná z něj těží vzácné elementy," myslí si Waring.

Pokud náhodou dáte více na názor NASA než na ufology, pak jsou všechny tyto snímky jen běžné záběry Slunce ve vysokém rozlišení. Nic zvláštního na tom není. Ale to říká NASA a ta, jak známo, toho mnoho tají. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

8. 03. 2016 | 13:00

Zavří­t reklamu