válkaČeskoslovenskoobjevy

Kolegové muže byli příliš upjatí. Do vody jim proto zamíchal LSD

Kolegové muže byli příliš upjatí. Do vody jim proto zamíchal LSD
Zdroj: odditycentral.co
+ 2 fotky+ 3 fotky

Zažíváte se svými kolegy v práci těžké chvíle? Devatenáctiletého mladíka z amerického státu Missouri si raději neberte za příklad. Ten se totiž rozhodl, že vztahy na pracovišti vylepší špetkou LSD, které jim přimíchá do pití.

Simona Knotkova 8. dubna 2019

Kolegové nejmenovaného muže ze společnosti Enterprise Rent-A-Car v Arnoldu byli prý „příliš upjatí a šířili kolem sebe negativní energii„. Mladík se proti tomu rozhodl rázně zakročit, a když se nedívali, do lahví s vodou jim kapátkem přidal LSD. Následek na sebe nenechal dlouho čekat.

Dva zaměstnanci začali pociťovat symptomy, jako jsou závratě a nekontrolovatelný třes. Manažerka firmy jim zavolala záchranku a zároveň informovala o celém incidentu policisty.

Později vypověděla, že si všimla, že jeden z jejích podřízených „chodil s kapátkem a dělal něco kolem jejího hrnku“. Zprvu z toho ale nevyvozovala závažné závěry. Že pracovník skutečně udělal něco s vodou, jí došlo až v momentě, kdy některým zaměstnancům začalo být špatně.

Devatenáctiletý muž při konfrontaci se strážníky nic nezapíral a bez větších emocí přiznal, že chtěl, aby se jeho kolegové „trochu uvolnili“.

Za „dobré úmysly“ nyní čelí obvinění z držení drog a útoku druhého stupně.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu