válkaČeskoslovenskoobjevy

Klony ikon: ze dvou slavných tváří stvořil norský kumštýř nového člověka

Klony ikon: ze dvou slavných tváří stvořil norský kumštýř nového člověka
Zdroj: demilked.com
+ 19 fotek+ 20 fotek

Norský umělec Pedro Berg Johnsen má zvláštní hobby: ve svém volném čase se baví tím, že míchá portréty celebrit a vytváří z nich fotky nových, krásných lidí, kteří působí jako skuteční, byť ve skutečnosti neexistují.

blondie 21. srpna 2015

Kdyby je tak šlo spojit dohromady, mohl si leckdo z váš někdy v minulosti říci, když váhal mezi dívkou A a B či chlapcem X a Y. Na každém z nich bylo něco pěkného a přitažlivého, co ten druhý postrádal. To je pak těžké si vybrat! Pedro Berg Johnsen ale přesně tohle dělá – tedy že kombinuje tváře svých oblíbených hereček a herců. Vezme portréty dvou vybraných celebrit, vybere z nich ty fyzické rysy, které se mu nejvíce líbí, a stvoří zbrusu nového člověka. Jak jinak než krásného a možná krásnějšího než samotné originály.

„Používám trochu Photoshopu pro závěrečné vylepšení a úpravy, ale ten opravdový blending se dělá v programu nazvaném SqirlzMorph,“ prozradil Johnsen svoji techniku. Podívejte se do naší galerie, jak se mu jeho digitální klony ikon povedly. A nezapomeňte napsat, který portrét vás nejvíce zaujal.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu