válkaČeskoslovenskoobjevy

Kim Wilde taky viděla UFO. Přiznává: „Měla jsem strach, že mě unesou.“

Kim Wilde taky viděla UFO. Přiznává: „Měla jsem strach, že mě unesou.“
Zdroj: dailymail.co.uk

Vypadá to, že UFO má v oblibě celebrity. K Robbiemu Williamsovi nebo Ronniemu Woodovi se naposledy přidala také anglická zpěvačka Kim Wilde.

Simona Knotkova 27. března 2018

16. března vydala Kim Wilde novou desku Here Comes The Aliens. Název čtrnácté studiové nahrávky (do češtiny přeložitelný jako Přichází mimozemšťané) není náhodný. Inspirací mu totiž byl skutečný nadpřirozený zážitek, jehož byla umělkyně svědkem. Během pobytu na zahradě svého domu uviděla skupinku neidentifikovatelných světel.

„Nad mraky se objevilo několik velkých světel, pohybovala se dopředu a dozadu. Viděla to i spousta jiných lidí a psalo se o tom v místním tisku,“ svěřila se v rozhovoru pro magazín Attitude.

Tajemná světla nad hrabstvím Hertfordshire, kde Wilde pobývá, hlásili 26. června 2009 skutečně i další svědkové. Zpěvačka se obávala, že k invazi vesmírné civilizace došlo právě kvůli ní. Dodnes má prý strach, že se pro ni neznámí nájezdníci vrátí.

Obal Here Come The Aliens

Obal Here Come The Aliens

„Manželovi jsem řekla, že jejich kapitán byl možná mým velkým fandou a chtěl se podívat, kde žiju. Bojím se, že mě unese a do konce života mu budu muset zpívat Kids In America.“

Dodává, že událost ji jako člověka změnila. „Když jste svědky něčeho tak neobvyklého a možná i mimozemského, už nikdy nejste stejní. Věřím, že jsou už tady nebo nás navštěvují, sledují. Nejsem praštěná. Jenom o tom nemůžu přestat přemýšlet.“

V jiném rozhovoru Kim poznamenala, že k zvláštnímu jevu došlo zrovna den po smrti Michaela Jacksona. Náhoda?

Související články

Další články

Zavří­t reklamu