válkaČeskoslovenskoobjevy

Kdo vyhrál o prsa? Sophia Loren, nebo Jayne Mansfield?

Kdo vyhrál o prsa? Sophia Loren, nebo Jayne Mansfield?
Zdroj: http://femalemuscle.com/

Ikonická fotka Delmara Watsona obletěla v roce 1957 svět. Tisk ji pojmenoval „Bitva v Ardenách“. Své síly si v ní změřily dva sexuální symboly 50. a 60. let – právě vycházející hvězda italského nebe Sophia Loren a ostřílená americká herečka Jayne Mansfield. Jak vidno, neváhaly přitom použít zbraně těžkého kalibru.

Emil Francz 6. srpna 2014

V dubnu 1957 uspořádal Hollywood večírek na počest italské herečky Sophie Loren. Neprozřetelně pozval také herečku Jayne Mansfield, proslulou svými svůdnými křivkami a postavou ve tvaru přesýpacích hodin. Blonďatá krasavice se nemínila nechat italskou divou zastínit a na večírek se dostavila v šatech s maximálně hlubokým výstřihem, který vystavoval na odiv její přetékající prsa. Pak už jen stačilo se v nestřežené chvíli naklonit přes stůl a o senzaci bylo postaráno. Zlatým hřebem večera se tak stala jedna vyklouznuvší bradavka.

Korunu snímku nasadila sama Lorenová svým pohledem, v němž se zračila nelíčená závist. Mansfieldové se tak povedl mistrný marketingový tah. Dokázala nejen odvést pozornost od italské hvězdy, ale ještě ji zesměšnit a udělat z ní závistivou sůvu.

Další články

Zavří­t reklamu