válkaČeskoslovenskoobjevy

„Kate Middleton je mimozemšťan,“ tvrdí žena, která údajně rozmlouvá s ufouny

„Kate Middleton je mimozemšťan,“ tvrdí žena, která údajně rozmlouvá s ufouny
Zdroj: mysteriousuniverse.org

Australanka Kerrie-Ann Thornton dříve pracovala jako zdravotní sestra. Život se jí změnil v roce 2009, kdy údajně poprvé spatřila mimozemšťany.

Simona Knotkova 14. dubna 2017

Návštěvníci z vesmíru seděli na zadní sedačce vozu, který sedmatřicetiletá žena řídila. Podle jejího popisu měli velké oči, malé nosy a ústa a protáhlé svalnaté tělo. Na výšku měřili více jak dva metry.

„Od té doby jsem je vídávala už pořád, ze života jsem měla peklo. Nakonec jsem se ale s nimi naučila komunikovat a zlepšilo se to,“ vypráví žena.

Mimozemšťany prý kromě očí vidí i svým „třetím okem“. V kontaktu je s ní hned několik ras včetně Drakoniánů, Reptiliánů a Anunnaků. Vybrali si ji díky jejímu vzácnému DNA. Thornton dokonce tvrdí, že s nimi ve „vesmírném autobuse“ měla sex a otěhotněla s dvěma hybridy, které potratila.

„Pokud si myslíte, že jsem blázen, všechno si vymýšlím nebo volám o pozornost, poslužte si. Není to moje starost. Moje starost je, abych doručila vzkazy od mimozemšťanů a je už na vás, jak s nimi naložíte,“ vzkazuje všem skeptikům a posměváčkům.

Kerrie-Ann Thornton na svém semináři

Kerrie-Ann Thornton na svém semináři

V březnu pořádala také první seminář. Vstupné bylo pět set korun a zúčastnilo se ho dvanáct lidí. V místnosti se v tu době mělo nacházet i třicet mimozemšťanů, kteří však byli obyčejným smrtelníkům neviditelní. Původní plán – aby skrze Australanku jako médium promluvili – nevyšel. I tak ale zodpověděli několik palčivých otázek, z nichž se některé týkaly světových politiků. Účastníci se například dozvěděli, že Donald Trump, Alžběta II. nebo australská politička Pauline Hanson nejsou ufouni. Jinak je tomu s Kate Middleton.

„Je drakoniánský hybrid, poloviční žena, poloviční stvoření připomínající Tyrannosaura Rexe. Dostala se na to správné místo, kde může růst její síla. Zařídili, aby se tak stalo,“ sdělil ženě její zdroj.

O existenci mimozemšťanů se celý svět údajně dozví už brzy. „Ukáží se v několika příštích týdnech až měsících. Všem. Světu. Nebudou čekat na vládu, až o jejich existenci ostatním řekne. Udělají to sami. Věří, že naše Země umírá a musíme odejít jinam,“ prorocky uzavírá Thornton.

Další články

Zavří­t reklamu