válkaČeskoslovenskoobjevy

Kandidaturu na šerifa amerického okresu získala „transsexuální satanistická anarchistka“

Kandidaturu na šerifa amerického okresu získala „transsexuální satanistická anarchistka“
Zdroj: Aria DiMezzo

Okres Cheshire County v americkém New Hampshire si volí nového šerifa. V boji je také transsexuální republikánka, jejíž přítomnost způsobila mezi konzervativními voliči kontroverzi.

Simona Knotkova 17. září 2020

Vyhrála, ale velkou radost z toho nemá. Transsexuální žena Aria DiMezzo je názoru, že její kandidatura na šerifa jenom dokazuje, jak špatný současný systém je. Vlna kritiky a pohoršení, která se krátce po jejím zvolení spustila, totiž odhalila jednu nelichotivou skutečnost – velká část voličů pravděpodobně ani nevěděla, koho volí.

Thumbnail # Trump v ohrožení impeachmentu. Kdo další z amerických prezidentů si v tomto maléru smočil nohy?
Mohlo by Vás zajímat:

Trump v ohrožení impeachmentu. Kdo další z amerických prezidentů si v tomto maléru smočil nohy?

„Jste naštvaní? Chápu to. Cítíte se podvedení. Možná se divíte, jak strana, které jste tolik věřili, něco takového mohla dopustit. Pravděpodobně z toho ale spíš obviňujete mě. To je pitomost. Nikdy jsem neskrývala, kdo jsem. Člověk z Rindge, který si mě prošetřil, našel všechno, co potřeboval, jednoduchým hledáním na Google. Bylo to jasné jako den: Anarchistka. Babochlap. Transka. Libertarián. ‚Nas*at na policii.‘ Free Talk Live (anarchistické rádio, pozn. red.). Bitcoin. Reforma satanistické církve. Black Lives Matter. Všechno to tam je. Nic nebylo tajemstvím,“ píše DiMezzo na svých webovkách.

Její zvolení je podle ní krásným příkladem toho, jaký je průměrný volič ignorant, který si nezjišťuje fakta a jenom slepě hází hlasy do urny. „Skutečnost je taková, že jste se ani neobtěžovali hledat. Věřili jste systému. Věřili jste establishmentu. Věřili jste straně. Cítili jste se v bezpečí. Byli jste si jistí, že musí existovat nějaký mechanismus, který vás před něčím takovým ochrání. Svůj vztek ale směřujete na špatné místo. Váš vztek se týká systému, který vám lhal,“ pokračuje.

Thumbnail # Jareth Nebula se narodil jako žena, pak byl muž a teď je bezpohlavní mimozemšťan
Mohlo by Vás zajímat:

Jareth Nebula se narodil jako žena, pak byl muž a teď je bezpohlavní mimozemšťan

Zatímco tradičnější protikandidát získal v primárkách jen pár stovek hlasů, pro ženu se vyjádřilo více než čtyři tisíce voličů. Jejím demokratickým protivníkem nyní bude Eli Rivera, který úřad šerifa v Cheshire County zastává už čtvrtým rokem.

Marilyn Huston, předsedkyně republikánské strany Cheshire County, pogratulovala DiMezzo k úspěchu. Zároveň ale vyjádřila zklamání nad tím, že se kandidátka na místo šerifa nikdy neukázala na stranickém zasedání nebo na veřejné akci.

Další články

Zavří­t reklamu