válkaČeskoslovenskoobjevy

Kanaďan chce vyslat do vesmíru satelit lovící UFO, peníze shání přes crowdsourcing

Jak to, že tolik lidí vidělo UFO a nikdy se nic z těchto pozorování nepotvrdilo? Proč vlády mlčí? Tyto otázky trápily kanadského programátora Davida Coteho tak moc, až se rozhodl jednat. Navrhl speciální satelit, který bude schopen odhalit jakékoliv UFO letící v zemské atmosféře. Chybí mu jediné, peníze na stavbu satelitu. Ty mu má dát veřejnost.

Tomáš Chalupa 1. prosince 2015

Cubesat pro odhalení, tak se jmenuje satelit, který navrhl kanadský programátor David Cote. Bude nést speciální kameru a také zařízení na detekci radiace. Cílem je pořizovat věrohodné záznamy UFO letících v zemské atmosféře. Podle Coteho je zřejmé, že podobné technologie má už dávno k dispozici NASA, ale jaksi je nehodlá využívat. Nejspíš proto, že ve skutečnosti žádné UFO ani odhalit nechce. Takže je potřeba to napravit a vyslat svépomocí vyrobený satelit na nízkou oběžnou dráhu Země.

„Přes všechna pozorování a nevysvětlitelné události vláda, armáda a média pracují na diskreditaci jakýchkoliv zmínek o mimozemském životě,“ tvrdí Cote. Dodává, že tytéž vlády zároveň vydávají miliardy dolarů na to, aby tyto mimozemšťany potaji zkoumaly. Ke stavbě Cubesatu je potřeba 50 000 dolarů, což není moc. Za 500 dolarů si pak každý bude moci koupit přístup k datům z tohoto satelitu. Vládním konspiracím tak zvoní umíráček. Až budou mít ufologové ve vesmíru svůj vlastní satelit, mimozemské kontakty už nebude možné utajit.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu