válkaČeskoslovenskoobjevy

Kamery NASA zachytily u Slunce tajemnou modrou kouli

Pamela Johnsonová je zapálená hledačka UFO a zdá se, že měla 17. listopadu šťastný den. Podařilo se jí totiž na jednom snímku ze satelitu SECCHI STEREO HI1 najít obrovskou modrou kouli. Podle některých lidí se jedná o UFO.

Tomáš Chalupa 23. listopadu 2016

Satelit pořídil tento snímek pouze jeden. Přestože obíhá kolem Slunce a snímá jej v pravidelných intervalech, na žádném dalším snímku se ona tajemná modrá koule neobjevila. Zatímco pro jedny je tento fakt potvrzením, že nejde o nic významného, jiní naopak právě v tom vidí důkaz, že šlo o mimozemský koráb.

„Díval jsem se na snímky ze satelitu SECCHI STEREO HI1 a je to velmi zvláštní. Tato anomálie je viditelná na snímcích ze 17. 11., co je ale podivnější, snímky před a po objevení v tomto čase záhadně chybí,” uvedl v komentáři pod videem na YouTube pisatel s přezdívkou mrreg II. Jiný mu však oponuje: „Kdyby se opravdu jednalo o něco významného, tyhle fotky by veřejnost nikdy nespatřila.“

NASA se bohužel zatím k celé záležitosti nevyjádřila, takže nezbývá, než dále spekulovat nebo doufat, že satelit SECCHI nafotí podobný úkaz někdy v budoucnosti.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu