válkaČeskoslovenskoobjevy

Jon Bon Jovi je už 40 let s láskou ze střední. Jaké je tajemství jejich úspěšného vztahu?

O rockových muzikantech je známo, že žijí nespoutaným životním stylem a na závazky a věrnost si moc nepotrpí. Tedy aspoň o těch z klasické éry. I když se mezi ně řadí také Jon Bon Jovi, frontman stejnojmenné kapely Bon Jovi, mezi svými kolegy je jednou ze světlých výjimek. Už čtyřicet let žije po boku dávné lásky ze střední Dorothey Hurley, se kterou zplodil čtyři děti.

Thumbnail # Jon Bon Jovi opět pomáhal. Tentokrát sehnal bydlení pro veterány bez domova
Mohlo by Vás zajímat:

Jon Bon Jovi opět pomáhal. Tentokrát sehnal bydlení pro veterány bez domova

Před vydáním nového alba skupiny vyzpovídal dvojici magazín People. Na otázku, jaké je kouzlo jejich úspěšného dlouhotrvajícího vztahu, osmapadesátiletý muzikant odpověděl: „Vzájemný respekt. Společně jsme vyrůstali a dospívali. A opravdu se máme rádi. Chceme spolu trávit čas. Na našem vztahu dřeme, ale stejně tak si stále užíváme jeden druhého. Nikdy jsme se nenechali zlákat do pastí jako jiné celebrity, jak jsme toho v průběhu let byli svědky u lidí, kteří nám byli blízcí, i u lidí, které jsme znali jen z doslechu.“

Dodal, že jeho povolání a jeho osobnost jsou dvě odlišné věci: „Je to prostě o tom, co dělám, ne o tom, jaký jsem. Skládám písničky a jsem dobrý v jejich hraní. To je celé.“

Thumbnail # Jon Bon Jovi otevřel druhou restauraci, ve které nemusíte platit. Jídlo si zde můžete odpracovat
Mohlo by Vás zajímat:

Jon Bon Jovi otevřel druhou restauraci, ve které nemusíte platit. Jídlo si zde můžete odpracovat

Manželský pár se dohromady podílí na nadaci The Jon Bon Jovi Soul Foundation, kterou slavný hudebník založil v roce 2006. Společným úsilím se snaží pomáhat lidem bez domova. Není pochyb o tom, že i tato aktivita vztah dvojice utužuje a dodává mu navíc vyšší smysl. „Je to partnerská spolupráce. Když vidíte nespravedlnost nebo lidské utrpení, chcete pomoct. Je pro nás požehnáním, že jsme schopni to udělat,“ okomentovala to Dorothea.

„Jsem nejšťastnější, když se po boku své rodiny můžu živit tím, co mě baví, a zároveň dělám svět o něco lepším místem,“ doplňuje její manžel.

Fanoušci jeho skupiny se mohou těšit na novou, v pořadí patnáctou studiovou nahrávku příhodně nazvanou „2020“, která se na pultech obchodů s hudebními nosiči objeví 2. října.

Další články

Zavří­t reklamu