Tohle asi nebude nic pro klaustrofobiky a pro ty, kteří se bojí výšek.

Tohle asi nebude nic pro klaustrofobiky a pro ty, kteří se bojí výšek. | zdroj: dailymail.co.uk


Jedno z nejlepších míst na drink? Nejvyšší střešní bar v New Yorku s bublinovými boxy!

TÉMATA: architektura | design | new york

user-avatar

Simona Knotková

29. 02. 2016 | 16:30

Vychutnávat si drink na nejvýše položeném střešním baru v New Yorku, sedět při tom v netradičním boxu a k tomu mít perfektní výhled do širého okolí - to všechno slibuje Bar 54 na newyorském Hyatt Times Square.

Podnik na střeše se může jako jediný v New Yorku pyšnit opravdu originálním zařízením. Namísto boxu nebo jiného klasického posezení si návštěvníci sednou do částečně uzavřeného prostoru, který připomíná bublinu nebo iglú. Na terase Baru 54 jsou celkem dva a do každého z nich se vejde až deset lidí. Kromě netradičního střešního dýchánku si mohou návštěvníci užít také nádherný výhled do okolí, z něhož vyniká například mrakodrap Chrysler Building.

Nejedná se ale pochopitelně o nijak levnou záležitost. Každý návštěvník si musí koupit minimálně dva drinky, jejichž cena se v přepočtu na naši měnu pohybuje okolo šest seti korun. Výhled z takové Empire State Building by vás ale kupříkladu vyšel taky na dvanáct set. V Baru 54 tak navíc můžete strávit příjemný večer. A za některé zážitky se vyplatí sáhnout hlouběji do kapsy.

user-avatar

Simona Knotková

29. 02. 2016 | 16:30

Zavří­t reklamu