Liang Siang je jednašedesátiletý závodník. Vlastně asi není třeba nic dodávat, vidíte sami, že nás všechny strčí do kapsy.

Liang Siang je jednašedesátiletý závodník. Vlastně asi není třeba nic dodávat, vidíte sami, že nás všechny strčí do kapsy. | zdroj: dailymail.co.uk


Jednašedesátiletý stařík by mohl být z fleku modelem, je samý sval

TÉMATA: čína | sport | extrémy | senioři

user-avatar

Tomáš Chalupa

21. 04. 2016 | 09:00

Liang Siang je jednašedesátiletý muž, který má vynikající fyzičku, tělo dvacetiletého atleta a chuť do života, jakou mají snad jen malé děti. Zkrátka v jeho případě je věk tou poslední veličinou, která ho zajímá. Žije naplno a jde za svými sny.

Do tělocvičny přitom začal chodit teprve před deseti lety. Ne proto, že by musel, ale prostě chtěl. Bodybuilding se mu zalíbil, a tak u něj zůstal. A výsledky jeho kažodenních tréninků jsou viditelné na první pohled. 

Liang Siang je bývalý úspěšný obchodník, který si ze svého věku rozhodně nic nedělá. Své peníze utratil za auta, jezdí pravidelně závody v Číně i mimo ni. Právě automobilový sport ho přivedl i do posilovny, protože na závodění na špičkové úrovni je fyzická kondice třeba. 

A co se týče diet, má Liang Siang také svéráznou metodu. "Jím úplně všechno, co chci. Podmínkou je, aby můj žaludek byl plný jen ze 70 procent. Pak můžu jíst co chci. Moje tělo si samo řekne, co potřebuje," tvrdí Liang Siang, který prý jí sedmkrát denně a jak říká, jídlo je jeho obrovská vášeň

Tak nezbývá, než jen popřát panu Liang Siangovi hodně štěstí a možná se hluboce zamyslet nad svou vlastní životosprávou. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

21. 04. 2016 | 09:00

Zavří­t reklamu