Věda sice dosáhla velkého pokroku, ale množství věcí si stále nedokáže s jistotou vysvětlit.

Věda sice dosáhla velkého pokroku, ale množství věcí si stále nedokáže s jistotou vysvětlit. | zdroj: ancient-code.com


Je váš krevní Rh faktor negativní? Podle jedné teorie můžete být mimozemského původu

TÉMATA: mimozemšťané | tajemství lidského těla | krevní faktor | krevní skupiny

user-avatar

Simona Knotková

14. 05. 2016 | 13:30

Kromě krevních skupin rozeznáváme také dva typy Rh faktoru. Zatímco pozitivní je nejvíce rozšířený, negativní představuje riziko pro těhotné ženy a je stále opředen tajemstvím.

Jako Rh systém označujeme skupinu třinácti antigenů (látek produkujících protilátky) v červených krvinkách. Pro typ našeho Rh faktoru je určující konkrétně antigen D. Jeho přítomnost znamená, že jsme Rh pozitivní. Absence naopak značí Rh negativitu a představuje nebezpečí pro těhotné matky s plodem po otci Rh pozitivním. Tělo ženy si v takovém případě proti plodu totiž vytváří protilátky.

Negativní Rh faktor má kolem 20 % lidí a vědci ho dlouhá léta považují za mutaci. Jeho majitelé mají nejčastěji světlé vlasy a oči, vyšší krevní tlak, nižší tělesnou teplotu a vyskytuje se u nich také vyšší inteligence. Zajímavostí je, že mohou mít o jeden obratel nebo žebro navíc. Skutečnost, že ne všichni jedinci mají kompatibilní krev, by ale mohla také poukazovat na to, že teorie o jednotném původu lidského druhu je mylná. Lidé s druhým typem Rh faktoru jsou tak možná mimozemského původu.

Autor knihy Species with Amnesia: Our Forbidden History Robert Sepehr je názoru, že tu před naší civilizací byly už jiné, pokrokové společnosti, které pokaždé zahubila neznámá katastrofa. Jedinci s negativním Rh faktorem by tak mohli být jejími potomky. Také existují dohady, podle nichž se jedná o odkaz božstev Anunnaki.

V každém případě se opravdu jedná záhadný prvek naší krve.

user-avatar

Simona Knotková

14. 05. 2016 | 13:30

Zavří­t reklamu