válkaČeskoslovenskoobjevy

Japonci vymysleli postel pro herní maniaky, ze které ani nemusí vylézat

Japonci vymysleli postel pro herní maniaky, ze které ani nemusí vylézat
Zdroj: businessinsider.com

Pokud jste někdy hráli nějakou počítačovou hru, pak asi znáte ten pocit, kdy se Vám od obrazovky moc nechce a zároveň už byste si rádi natáhli nohy a dali si něco na zub. Japonská nábytková firma přišla s efektivním řešením pro ty extra líné.

Marta Šindlauerová 18. března 2020

Milovníci počítačových her teď mohou hrát, jíst, pít a spát, aniž by vylezli z postele. Japonská společnost Bauhutte vyrábějící nábytek přišla s novým postelovým kompletem, který je vybaven podstavci na jídlo a nápoje, reproduktory, úchytnými mechanismy pro sluchátka a monitory a vychytávkami pro pohodlné umístění počítačových komponentů. Speciální postel je schopná pojmout až čtyři monitory. A náleží k ní i hebká deka. Jediné, co zatím vychytávka neobsahuje, je toaleta. A umyvadlo. Zřejmě chtěli uživatelům postele ponechat alespoň nějaký prostor pro pohyb.

Reklamní slogan této novinky poukazuje na „tvrdou“ realitu života herního nadšence: „Probouzím se a přesouvám se z postele ke stolu. Proč takové složitosti? Herní postele Bauhutte tenhle problém hravě vyřeší“. Nejzákladnější verze postele vyjde na 600 dolarů, ta luxusnější pak na 1100. Mimochodem rošt disponuje také speciálním kovovým ramenem, které je schopno udržet monitor, tablet nebo telefon přímo nad obličejem ležícího člověka. K posteli si můžete dokoupit i pojízdný vozík pro další várku nápojů a jídla.

Postel se může rovněž hodit lidem, kteří pracují na počítači z domova; v současné době by jej nejspíš mnozí kvůli COVID-19 karanténě ocenili. Ta samá společnost vymyslela i speciální stan, do kterého můžete umístit židli a stůl s počítačem, a nebýt tak vůbec nikým rušeni.

 

Související články

Další články

Zavří­t reklamu