válkaČeskoslovenskoobjevy

Japonci, které žádná ženská nechce, založili revoluční svaz. Bojují proti milostné romantice

Japonci, které žádná ženská nechce, založili revoluční svaz. Bojují proti milostné romantice
Zdroj: www.spoon-tamago.com
+ 1 fotka+ 2 fotky

Když chybí láska, začínají řinčet zbraně. Kluci, o které holky v Japonsku nemají žádný zájem, vyhlásili nesmiřitelný revoluční boj romantické lásce, všem jejím formám i nositelům. Nejraději by ustavili novou bezvztahovou společnost.

Jan Kyzlink 5. března 2015

Spolek známý pod zkráceným názvem Kakuhidou vítá do svých řad všechny odmítané a v lásce zklamané muže. Založil jej v roce 2006 chlapík jménem Katsuhiro Furusawa krátce poté, co od své dívky dostal kopačky. Útěchu tehdy našel v četbě Marxova Komunistickému manifestu. Při četbě této komunistické bible náhle došel k poznání, že to, co mu dívka provedla, bylo jistým druhem diskriminace. Došel k závěru, že on a jiní zhrzení muži tvoří utlačovanou třídu, a vzápětí na to založil svaz, který měl všechny utlačované sdružovat. Do jeho řad od té doby vstoupila tisícovka Japonců, kteří svůj třídní boj proti nespravedlivé lásce berou smrtelně vážně.

Pořádají mítinky a demonstrace, na kterých z plna hrdla vykřikují nenávistná hesla namířená proti milostné romantice. Nedávno pořádali v Japonsku na Den svatého Valentýna pochody proti svátku zamilovaných, který považují za jeden z projevů romanticky laděného kapitalistického útlaku.

„Krvelačné spiknutí svátku zamilovaných, řízené kapitalistickými čokoládovými utlačovateli, je opět tady,“ oznámili na svém webu a svolávali soudruhy na protestní demonstrace proti celému romantickému průmyslovému komplexu. Podobným způsobem tento revoluční spolek protestuje i proti vánočním svátkům, neboť v tyto dny se rovněž všude šíří ona „nepříjemně sentimentální atmosféra“, zamilované hrdličky vrkají a dávají si navzájem dárečky.

Nemilovaní soudruzi upřímně všechny zamilované páry nenávidí a nejraději by veškerou milostnou romantiku vyhladili z povrchu zemského. Svět, v němž se randí, považují za totálně nespravedlivý, a v budoucnu by proto rádi ustavili společnost, kde žádné milostné vztahy již nebudou. Doufejme, že se do té doby hoši zamilují.

Další články

Zavří­t reklamu