válkaČeskoslovenskoobjevy

Jane Fonda (82) nezná stud. Bez cenzury řekla, jak to má teď se sexem

Jane Fonda (82) nezná stud. Bez cenzury řekla, jak to má teď se sexem
Zdroj: Wikimedia Commons, Alan Light, CC BY 2.0

Mluvit na veřejnosti o sexu je pro mnoho lidí stále tabu. Oscarová herečka Jane Fonda se toho nebojí ani ve svých dvaaosmdesáti letech a otevřeně prozradila, jak to má momentálně s postelovými hrátkami.

Simona Knotkova 15. října 2020

Jane Fonda se před pár dny virtuálně zúčastnila pořadu The Ellen DeGeneres Show, ve kterém ji vyzpovídala Tiffany Haddish. Protože se obě herečky znaly již z minulosti a obě jsou známy svou přímočarostí a otevřeností, řeč přišla i na ožehavější témata. Konkrétně na sex po osmdesátém roku života.

Thumbnail # Vysmátá Jane Fonda na dělu vietnamských vojáků: Tyhle snímky v roce 1972 pobouřily Ameriku
Mohlo by Vás zajímat:

Vysmátá Jane Fonda na dělu vietnamských vojáků: Tyhle snímky v roce 1972 pobouřily Ameriku

„Fakt se tě na to musím zeptat, protože vypadáš úžasně. Máš ještě pořád sex? Takový ten bláznivý sex?“ zeptala se bez obalu Haddish své starší kolegyně.

Ani Fonda nemeškala s odpovědí a na rovinu jí řekla: „Ne ne. Vůbec. Nemám na to čas. Jsem stará a zažila jsem toho už dost. Momentálně jsem strašně zaneprázdněná, takže to nepotřebuju.“

Thumbnail # Mladá Jane Fondová v 60. letech: Ze slušně vychované dívky ikonou svobodného sexu
Mohlo by Vás zajímat:

Mladá Jane Fondová v 60. letech: Ze slušně vychované dívky ikonou svobodného sexu

K pobavení diváků doplnila: „Můj oblíbený ex-manžel Ted Turner pokaždé říkal, že pokud čekáte příliš dlouho, zaroste to. Myslím, že měl pravdu. Už bych znovu nemohla mít sex, ani kdybych chtěla.“

Jane Fonda nebyla v sexuální oblasti na slovo skoupá ani v minulosti, kdy se kupříkladu nechala slyšet, že Marlon Brando byl sice dobrý herec, ale v posteli nedostačující. Nejvíce pak litovala, že se odmítla vyspat se soulovým zpěvákem Marvinem Gayem. V té době byla věrnou manželkou sociálního aktivisty Toma Haydena.

Další články

Zavří­t reklamu