Tom Cruise byl nejenom pořádně vášnivý, ale také žárlivý a majetnický.

Tom Cruise byl nejenom pořádně vášnivý, ale také žárlivý a majetnický. | zdroj: dailymail.co.uk


Jaký byl mladý Tom Cruise v posteli? Bývalá přítelkyně o něm vyzradila opravdu pikantní věci!

user-avatar

Simona Knotková

24. 03. 2016 | 17:00

Američanka Diane Cox byla na střední škola přítelkyní Toma Cruise. Přečtěte si, jak na jednu z největších hvězd Hollywoodu v dobách svých začátků dnes vzpomíná.

Seznámili se na maturitním plese v roce 1979, tehdy jim oběma bylo sedmnáct. Hned od prvního momentu mezi nimi přeskočila jiskra a na afterparty se od sebe nemohli odtrhnout. Tak začala jejich dvouletá milostná romance. Velmi brzy Diane poznala, že Tom je obzvláště náruživý v posteli.

"Sex jsme spolu měli, kdekoliv to jen šlo. Byl hodně nadržený, něco jako Austin Powers. Když moji rodiče byli pryč, používali jsme tátovo auto. Jednou jsme to dělali i v garáži jeho rodičů. Tom mi ukazoval škrábance na zádech od své bývalé přítelkyně. Já si nehty vždy kousala, takže se mnou takové problémy neměl," s humorem vzpomíná Diane na jejich sexuální soužití.

Tom podle ní působil v okruhu jejich přátel vždy vyzrálejší a měl blízký vztah ke svým třem sestrám. Měly ho prý dokonce učit líbat! Po přistěhování do Glen Ridge se z něj velmi brzy stal místní playboy. Nebyl sice nijak vysoký, ale ženám se líbila jeho dobře stavěná postava, zejména jeho zadek. Byl okouzlujícím mladým mužem, který vzbuzoval pozornost všude, kam vešel.

Se začátkem filmové kariéry začal vztah dvou mladých lidí ale dostávat trhliny. Diane trpěla, že Tom byl kvůli práci pořád pryč. Budoucí velká hvězda Hollywoodu se pak chovala majetnicky a propadala záchvatům žárlivostiStředoškolský pár na archivním snímku.

"Chtěla jsem vídat i jiné lidi, ale on příšerně žárlil a pořád mě hlídal. Byl velmi přecitlivělý, a když jsem mu jednou omylem poděkovala za květiny, které mi poslal někdo jiný, udělal mi strašnou scénu."

Ve vztahu nespokojená a zaneprázdněným Tomem stále opuštěná žena se nakonec uchýlila k nevěře. Když se to herec dozvěděl, znamenalo to definitivní konec vztahu. To se psal rok 1981 a on natáčel snímek Večerka. Naposledy se ale oba ještě setkali v roce 1983, kdy měl premiéru Riskantní podnik.

"Tom se ukázal na jednom večírku. Na hlavě měl malý baret nebo něco takového a všichni nad ním zavraceli oči. Byl úplně jiný. Řekl mi: 'Beru Hollywood za koule.'"

O jeho pozdějším vystupování na veřejnosti si nemyslí mnoho dobrého. "Mám radost z jeho úspěchu a pořád na něho vzpomínám. Trochu mě ale šokuje, co se z něho dnes stalo. Přijde mi to jako nějaký vtip." Momentální podoba Diane Cox.

Kromě příslušnosti ke scientologické víře se jí kupříkladu nelíbí, že nešel ani na pohřeb svého nevlastního otce Jacka Southa, který zemřel minulý rok. "Chci říct: Wow. Nebýt Jacka a jeho peněz, Tom by dnes nikdy nebyl tím, čím je, a musel by jít na leteckou školu."

Sama Diane je dnes vdaná žena a matka tří dětí.

 

témata

user-avatar

Simona Knotková

24. 03. 2016 | 17:00

Zavří­t reklamu