válkaČeskoslovenskoobjevy

Jako v hororu: Žena popsala hrůzostrašnou zkušenost z ruské nemocnice

Jako v hororu: Žena popsala hrůzostrašnou zkušenost z ruské nemocnice
Zdroj: slavorum.org
+ 8 fotek+ 9 fotek

Islandská tanečnice Hanna Rún Bazev Óladóttir měla během návštěvy Ruska zdravotní problémy a byla hospitalizována v nemocnici. Děsivou zkušenost popsala na svém blogu.

Simona Knotkova 17. října 2016

Hanna Rún Bazev Óladóttir přijela do ruského města Penza navštívit rodinu svého manžela Nikity Bazevyma. Jednoho dne se probudila s bolestmi na hrudi. První nechtěla vyhledávat odbornou pomoc, když se ale problémy zhoršily, společně s manželem a jeho rodiči jela do zdejší nemocnice.

Po příjezdu byla dle svých slov položena na dřevěnou lavici v polotmavé místnosti. Aniž by si stačila vůbec uvědomit, co se děje, najednou cítila, jak ji někdo silně píchl injekcí do zadku. Následoval převoz do jiné nemocnice. Rodina ji při tom nemohla doprovázet. Během cesty sanitkou nebyla žena dostatečně přivázána a neustále padala.

V druhé nemocnici ji posadili na invalidní vozík. Po chodbách se procházeli lidé v hrozném stavu a všude byly jenom slyšet křik a hádky. Hanna poprosila, zda by mohla jít na záchod. Následoval další šok.

„Když jsem vešla na toaletu, oněměla jsem. Podlaha byla pokrytá močí, všude se válely kousky použitého papíru. Prkýnko bylo zavěšené na rouře. Musela jsem si zacpávat nos svetrem, abych se nepozvracela. Když jsem si pak šla umýt ruce, umyvadlo bylo od krve,“ líčí na svých stránkách a vše doplňuje fotodokumentací.

Po ultrazvuku se dozvěděla, že dostane anestetikum a půjde na operační sál. Vyděšená Hannah ihned volala svému manželovi.

„Začala jsem panikařit. Copak mě chtějí zabít!? Doktoři se rozhodli, že mě budou operovat, jenom aby se podívali, zda jsou vnitřní orgány v pořádku. Můj manžel byl rozčílený a řekl jim, že operace absolutně nepřipadá v úvahu. Já sama jsem už viděla, jak mé orgány putují na černý trh.“

Nakonec bylo rozhodnuto, že podstoupí pouze gastroskopii, ale ani to nebyla příliš výhra. Hannah toto vyšetření postoupila už dříve, ale s částečným umrtvením a pomocí malé trubičky. V ruské nemocnici ji nejenom nedali nic na zmírnění bolesti, ale vrhli se na ni s tlustou hadičkou.

„Doktor mi do krku strčil hadičku. Začala jsem se dávit. Nemohla jsem dýchat a myslela jsem, že se udusím. Snažila jsem se uklidnit a přemýšlela jsem o něčem příjemném. Bylo to ale těžké. Vyšetření probíhalo snad celou věčnost. Nakonec se ještě doktor podivoval, že jsem ležela v klidu, běžně ho prý pacienti kopou, či se s ním bijí.“

Bolest na hrudi byla nakonec diagnostikována jako pálení žáhy. Noční můra ale měla ještě pokračovat. V nemocnici se rozhodli, že si tam ženu tři dny nechají. To už Hannah povolily nervy. Počkala si na svého manžela a společně s ním z nemocnice utekla.

„Od té doby mám neustále panické a úzkostné stavy. Pořád myslím na to, že se ten příšerný doktor vrátí a vezme mě zpátky.“

Další články

Zavří­t reklamu