Proč byste nemohli být i vy superhdinou? Následujte příkladu muže.

Proč byste nemohli být i vy superhdinou? Následujte příkladu muže. | zdroj: odditycentral.com


Jako dítě ho šikanovali. Teď je z něj superhrdina a pomáhá ostatním

TÉMATA: usa

user-avatar

Simona Knotková

21. 03. 2017 | 15:10

Jen pár přátel a policie zná jeho skutečnou tvář a jméno. Muž, říkající si Matsuda Yuuma, stráží ulice virginského Norfolku už dva roky jako Black Widow a pomáhá potřebným.

Dnes dvacetiletý muž přiznává, že předlohou k jeho superhrdinské identitě mu nikdy nebyly skutečné komiksy. Spíše ho ovlivnila vlastní zkušenost, kdy byl jako dítě šikanován. "Měl jsem potíže s hyperaktivitou a dělal jsem věci, jako že jsem se třeba plazil po zemi. A lidi vás takové prostě neberou… Spousta z nás byla někdy šikanovaná. Všichni máme nějaké trauma, které z nás dělá to, co jsme dnes. Můžeme ho zpracovat pozitivně, nebo negativně. Já jsem se rozhodl z něho vytěžit něco lepšího," prozradil Yuuma v rozhovoru s listem The Virginian Pilot.

Po ulicích první chodil v obleku Spidermana. Později se ale rozhodl pro svou vlastní vizáž a z elastické látky si sám spíchl kostým, který je někde mezi zmiňovaným Pavoučím mužem a Deadpoolem. Doplňuje ho obuškem a pepřovým sprejem.

Black Widow na jedné ze svých pochůzek

Co se týče fyzických dovedností, dle svých slov Black Widow dosáhl prvního stupně danu v japonských bojových uměních. Raději než bojem ale řeší konflikty domluvou a spíš než honěním zločinců se zabývá pomocí bezdomovcům či obětem dopravních nehod. Jednou ho však musela zachraňovat sama policie, když na něj zaútočil agresivní násilník.

S policií má ostatně problémy neustále. Podle zákona totiž není dovolené chodit po ulici v masce. Muž ovšem doufá, že jako superhrdina bude moci vystupovat, co nejdéle to půjde. "Až to jednou už budu muset přestat dělat, bude to hodně smutný den," uzavírá.

témata

user-avatar

Simona Knotková

21. 03. 2017 | 15:10

Zavří­t reklamu