válkaČeskoslovenskoobjevy

Jak se točil film Capone? Tom Hardy v roli gangstera dostal od své kolegyně menší nakládačku

Jak se točil film Capone? Tom Hardy v roli gangstera dostal od své kolegyně menší nakládačku
Zdroj: Profimedia

Herečka Tilda Del Toro zasvětila novináře do tajů natáčení životopisného dramatu Capone. Konkrétně si vzpomněla na scénu, kdy hlavní hvězdě Tomu Hardymu musela uštědřit pořádnou facku.

Simona Knotkova 4. března 2021

Film režiséra Joshe Tranka, který měl premiéru loni v létě, zachycuje poslední měsíce života Ala Caponeho. Notorický známý americký mafián byl kvůli zhoršující se demenci tehdy předčasně propuštěn z Alcatrazu a poslán do domácího léčení. Skrze své vzpomínky a halucinace se vrací do divoké minulosti protknuté násilnostmi a vraždami. Mimo jiné si znovu vybavuje jednu ze svých milenek Monu Lisu, matku svého údajného nemanželského potomka.

Thumbnail # 30 milionů lidí sledovalo, jak se otevíral tajný Al Caponeho trezor, nebylo v něm nic
Mohlo by Vás zajímat:

30 milionů lidí sledovalo, jak se otevíral tajný Al Caponeho trezor, nebylo v něm nic

Zatímco šéfa organizovaného zločinu si zahrál Tom Hardy, ve vedlejší roli Mony Lisy se objevila herečka Tilda Del Toro. Právě ta v rozhovoru s britským serverem Express prozradila, jak probíhalo natáčení scény, ve které měla svého hereckého kolegu uhodit.

„Vstoupila jsem dovnitř, přitáhla jsem Toma k sobě a dala mu facku. Pak jsem ho odstrčila na gauč. Byl to trochu lehčí gauč, takže celý odletěl pryč, jak na něj Tom spadl. Pokračovali jsme ve scéně a Josh pak zakřičel ‚Stop‘. Na place bylo poté ticho, které režisér přerušil slovy: ‚Tildo, s tebou bych si fakt nechtěl zahrávat!‘ Všichni se začali smát a Tom prohlásil: ‚Tvoje facky jsou mnohem tvrdší než ty od Lindy Cardellini (herečka, která si zahrála mafiánovu manželku Mae Capone, pozn. red.),'“ vypráví Toro.

Když se Hardyho zeptala, zda je pořádku, dočkala se od něj ještě slov povzbuzení: „Řekl mi: ‚Pokračuj v tom! Dělej cokoliv chceš!‘ Byl tomu otevřený a neměl s tím žádný problém.“

Thumbnail # Prohibice v USA měla jediný účinek – pilo se ještě víc
Mohlo by Vás zajímat:

Prohibice v USA měla jediný účinek – pilo se ještě víc

Herečka připomíná, že Hardy měl na sobě masku, takže jakýkoliv úder bolel silněji než normálně.

Lidé si neuvědomují, jak těžké to je mít na svém obličeji protézy. Kvůli kontaktním čočkám ho zase bolely oči, takže mi ho opravdu bylo líto. Byl ale velmi ochotný do toho jít po hlavě a stejně tak jsem to brala i já! Je to laskavý člověk a podle toho se ke mně taky choval. Zahrát si s ním bylo pro mě opravdu skvělým zážitkem. Je to extrémně profesionální, uctivý a uvědomělý herec, který je plně ponořený do přítomného okamžiku. Své práci skutečně obětuje hodně a mám pocit, že si v této oblasti velmi věří. Dokázal se vypořádat s každým problémem,“ pochválila ho v rozhovoru s novináři.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu