válkaČeskoslovenskoobjevy

Jak jsem snědl vaši dceru. Příběh laskavého strýčka, který byl ve skutečnosti perverzním kanibalem

Jak jsem snědl vaši dceru. Příběh laskavého strýčka, který byl ve skutečnosti perverzním kanibalem
Zdroj: wikicommons
+ 1 fotka+ 2 fotky

Jestli si myslíte, že nejděsivějším kanibalem byl Andrej Čikatilo (v kinech jde film Dítě 44 inspirovaný jeho případem), tak se seznamte s příběhem Alberta Fische. Pod slupkou laskavě vyhlížejícího staříka se ukrývala perverzní zrůda. Dětské oběti bičoval, chlapce kastroval, vpichoval do nich i do sebe rybářské háčky, jedl fekálie. Nechvalně se proslavil vraždou malé holčičky Grace Buddové. Byl dopaden, až když rodičům poslal dopis : „Snědl jsem vaši dceru...“

Kateřina A. 6. června 2015

Krev není voda. Albert Fish se narodil roku 1870 ve Washingtonu do rodiny poznamenané mentálními chorobami a alkoholismem. Několik jeho příbuzných dokonce zemřelo v ústavech pro duševně choré. V pěti letech ztratil otce a matka jej poslala do sirotčince, aby mohla jít pracovat. V dospělosti se Fisch vyučil natěračem a dekoratérem, oženil se a měl 6 dětí. Když ho ale manželka po dvaceti letech opustila kvůli jinému muži, začal se nebezpečně měnit. Často jedl syrové maso, které podával i svým dětem. Nikdy je netýral, ale nutil je, aby jej bili pádlem, které probil dlouhými hřeby.

V roce 1926 odpověděl na inzerát tehdy osmnáctiletého Edwarda Budda, který hledal zaměstnání na venkově. Fish si ho vyhlédl jako svou další oběť. Navštívil chlapce v domě jeho rodičů a slíbil mu práci na farmě, ze které přinesl i rajčata a sýr. Jakmile ale uviděl jeho desetiletou sestru Grace, vše se změnilo. Dívka s tmavými vlasy, čokoládovýma očima, kontrastující světlou pletí a plnými růžovými rty mu učarovala. Začal na její rodiče naléhat, aby ji s ním večer pustili na oslavu neteřiných narozenin a Buddovi po krátkém zdráhání souhlasili. Vypadal přece tak mile. Svou dceru pak už nikdy nespatřili živou. Až po osmi letech se nalezly ostatky jejího těla, a to díky dopisu, který Fish Buddovým poslal.

Má drahá paní Buddová,

navštívil jsem Vás díky inzerátu Vašeho syna a přinesl sýr a rajčata. Vaše Grace mi seděla na klíně, políbila mě a já se tehdy rozhodl, že ji sním. Pod záminkou narozeninové párty, na kterou jste ji se mnou pustili, zavezl jsem ji do předem vyhlédnutého prázdného domu. Ona trhala venku květiny a já jsem se mezitím šel nahoru připravit. Svlékl jsem se, protože jsem věděl, že by jinak na mých šatech zůstala krev. Pak jsem ji zavolal dovnitř. Když vstoupila do pokoje, byl jsem schovaný ve skříni. Jakmile mě uviděla nahého, začala křičet a chtěla utéct, vyhrožovala, že Vám vše poví, ale chytil jsem ji. Bránila se, kousala a škrábala. Nejprve jsem ji svlékl, pak uškrtil a naporcoval na kousky, abych si mohl maso odnést domů. Byla velmi sladká a měkká, upečená na cibuli a mrkvi v troubě. Jedl jsem ji 9 dní. Ale nemusíte se bát, neznásilnil jsem ji, i když jsem mohl, zemřela jako panna.

Dopis sice nebyl podepsán, ale policie Fische vystopovala. Když se ho rozčílení policisté ptali na důvod tak kruté smrti malé Grace, řekl jen: „Měl jsem chuť“. Po zatčení se přiznal k vraždám několika stovek dětí a vtipkoval, že měl dítě v každém ze států Unie.

Na elektrické křeslo se Fish vysloveně těšil, mělo to být jediné vzrušení, které zatím nezkusil. Ještě před popravou si ale stěžoval na bolesti a potíže při sezení. Lékařům svěřil, že jedním z jeho potěšení bylo píchat do sebe jehly a nechávat je zabodnuté do spodní části těla, čemuž nikdo nevěřil. Následný rentgen ale odhalil 27 jehel různých velikostí zapíchnutých v pánevní oblasti. Při popravě pak způsobil kov v jeho těle při prvním elektrickém šoku zkrat a k jeho usmrcení byly zapotřebí dvou obrovských výbojů. Ve svých 65 ti letech byl nejstarším usmrceným vězněm v Sing Singu.

Další články

Zavří­t reklamu