Která Anne Hathaway je skutečná?

Která Anne Hathaway je skutečná? | zdroj: mashable.com


Jací jsou herci doopravdy? Fotograf se to snažil zachytit pomocí dvojportrétu

TÉMATA: herci | portréty

user-avatar

Simona Knotková

6. 01. 2017 | 13:00

Herce známe z pláten kin, televizních obrazovek či stran magazínů. Jaká je ale jejich osobnost mimo záře reflektorů? To se pokusil zachytit fotograf Andrew H. Walker.

Na veřejnosti se smějí, pózují fotografům a úspěšně se jim daří budovat image dokonalých osobností. Jací jsou ale herci doopravdy? Na posledním ročníku torontského filmového festivalu, který se konal v září minulého roku, se to pokoušel zjistit fotograf Andrew H. Walker.

Oslovil padesát jedna osobností filmového světa a požádal je o vyfocení dvou snímků. Jeden měl prezentovat personu, s níž se prezentují na veřejnosti, druhý jejich podobu v soukromí, personu, za kterou se pokládají doopravdy. Na výsledné koláži přitom není mnohdy zřejmé, co jaká strana prezentuje. Herci nedostali přesně pokyny, v jakém pořadí se fotit.

"Jsem fascinován dualitou lidského života. Jeden život žijeme ve světě, druhý v našich hlavách. A herci to mají ještě komplikovanější: žijí život na veřejnosti, život ve filmu a jinak pak ještě sami sebe vidí," sdělil fotograf.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii.

 

témata

user-avatar

Simona Knotková

6. 01. 2017 | 13:00

Zavří­t reklamu