válkaČeskoslovenskoobjevy

Jací jsou herci doopravdy? Fotograf se to snažil zachytit pomocí dvojportrétu

Jací jsou herci doopravdy? Fotograf se to snažil zachytit pomocí dvojportrétu
Zdroj: mashable.com
+ 46 fotek+ 47 fotek

Herce známe z pláten kin, televizních obrazovek či stran magazínů. Jaká je ale jejich osobnost mimo záře reflektorů? To se pokusil zachytit fotograf Andrew H. Walker.

Simona Knotkova 6. ledna 2017

Na veřejnosti se smějí, pózují fotografům a úspěšně se jim daří budovat image dokonalých osobností. Jací jsou ale herci doopravdy? Na posledním ročníku torontského filmového festivalu, který se konal v září minulého roku, se to pokoušel zjistit fotograf Andrew H. Walker.

Oslovil padesát jedna osobností filmového světa a požádal je o vyfocení dvou snímků. Jeden měl prezentovat personu, s níž se prezentují na veřejnosti, druhý jejich podobu v soukromí, personu, za kterou se pokládají doopravdy. Na výsledné koláži přitom není mnohdy zřejmé, co jaká strana prezentuje. Herci nedostali přesně pokyny, v jakém pořadí se fotit.

„Jsem fascinován dualitou lidského života. Jeden život žijeme ve světě, druhý v našich hlavách. A herci to mají ještě komplikovanější: žijí život na veřejnosti, život ve filmu a jinak pak ještě sami sebe vidí,“ sdělil fotograf.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii.

Další články

Zavří­t reklamu