válkaČeskoslovenskoobjevy

Italka se na Facebooku seznámila s Indonésanem. Dva roky si šetřila peníze na cestu, aby si ho mohla vzít

Italka se na Facebooku seznámila s Indonésanem. Dva roky si šetřila peníze na cestu, aby si ho mohla vzít

I povrchní prostředí sociálních sítí může nabídnout úrodnou půdu pro velký milostný příběh. Žena z Itálie kupříkladu dva roky střádala peníze, aby mohla odletět do Indonésie a vzít si tam muže, kterého poznala na Facebooku.

Simona Knotkova 4. dubna 2021

Ilaria si s Dzufilkarem začala psát před třemi lety. Začalo to krátkými vzkazy, pokračovalo posíláním fotek a skončilo uvědoměním, že se dva mladí lidé navzájem milují a chtějí se vzít. Nikdy předtím se v reálném životě přitom nesetkali. Dělila je od sebe velká vzdálenost – Ilaria pocházela z Itálie, Dzufilkar bydlel s rodinou v malé vesnici Tragung v indonéské provincii Střední Jáva. Ani jeden z nich neměl dostatek financí, aby za druhým přiletěl.

Dzufilkar s matkou

Dzufilkar s matkou

Nakonec se obětovala Italka, která si začala pravidelně odkládat peníze ze svého skromného platu servírky. Za dva roky se jí podařilo nastřádat peníze na letenku a loni v dubnu mohla za svým milým konečně odletět. S sebou si vzala i požehnání rodičů, kteří jí ke svatbě s Indonésanem dali svolení. Komplikace však pokračovaly.

Na Italku v indonéské vesnici si přijela posvítit policie

Na Italku v indonéské vesnici si přijela posvítit policie

Po příjezdu to dvojici pro změnu zavařili sousedé. Přítomnost cizinky v jejich vesnici jim přišla podivná a zavolali na ni policii. Poté, co byli přivolaní strážnici obeznámeni s celou situací, dva nadcházející manžele naštěstí nechali na pokoji. Ilaria musela místním úřadům ještě dodat potvrzení, že není vdaná s jiným mužem, a svatbě nestálo nic v cestě.

Netradiční romance z internetu zaujala i média a sociální sítě. Na Facebooku dokonce vznikla neoficiální fanouškovská stránka, oslavující jejich lásku.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu