válkaČeskoslovenskoobjevy

Indický učitel naučil své žáky létat na koštěti jako Harry Potter

Indický učitel naučil své žáky létat na koštěti jako Harry Potter
Zdroj: mashable.com
+ 3 fotky+ 4 fotky

Na indické straně Himaláje leží malá vesnice Kalap. V ní pracuje učitel Anšu Agarwai. Ten jednoho dne pustil dětem v rámci výuky angličtiny film Harry Potter. Děti byly nadšené a chtěly se také stát kouzelníky. Hlavně toužily umět stejně jako Harry Potter létat na koštěti. Agarwai se rozhodl, že jim to umožní.

Tomáš Chalupa 24. února 2016

Vytáhl děti ven, sehnal košťata a začal fotografovat. Díky nádherné scenérii mohl pořídit opravdu nádherné fotky. Pak už stačilo jen trochu editace a výsledkem byly fotografie dětí létajících na svých košťatech.

Od té doby, co jsem se začal zabývat levitujícími fotografiemi, jsem uvažoval o tom, jak zhmotnit jejich představy,“ říká Agarwai. Využil k tomu také tradiční místní míčovou hru quidditch. Postavili dřevěnou konstrukci, na které mohly děti stát. A také je fotil při hře s míčem. Pak s pomocí photoshopu vytvořil snímky, které zachycují děti, které nejen létají na košťatech, ale také hrají quidditch.

„Přišly se na to podívat i děti ze širokého okolí. Fotili jsme čtyři pondělí po sobě a vždy přišlo hodně dětí z okolních vesnic,“ prozrazuje Agarwai. Není třeba dodávat, že snímky se malým Harry Potterům velmi líbily.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu