válkaČeskoslovenskoobjevy

Indická vesnice chtěla od vlády kompenzace, nechala své seniory sežrat tygry

Indická  vesnice chtěla od vlády kompenzace, nechala své seniory sežrat tygry
Zdroj: odditycentral.com

Vesnice ležící poblíž indické tygří rezervace Philibit přišla s hodně morbidním způsobem, jak vylepšit svou kasu. Podle zjištění policie posílali své staré lidi do rezervace, aby je sežrali tygři. Po vládě pak požadovali kompenzace.

Tomáš Chalupa 18. července 2017

V případě, že by byl někdo z vesničanů v okolí rezervace zabit tygrem, místní úřady posílali pozůstalým finanční kompenzaci. Když ale policisté našli tělo mrtvé ženy v rezervaci, zatímco její potrhané šaty byly o dva kilometry dál, něco se jim nezdálo. Našli také stopy po traktoru vedoucí mezi oběma místy. Bylo jasné, že někdo s mrtvým tělem manipuloval.

Dali si do souvislosti několik předešlých případů. Vesnice oznámila smrt několika starších lidí v důsledku útoků tygrů, a to ve velmi krátké době. Vyšetřování přímo ve vesnici ukázalo, že staří lidé byli donuceni odejít z vesnice do rezervace se zřejmým účelem – aby byli sežráni. Lidé ve vesnici to nijak nepopřeli, jen se ohradili proti tomu, že by své seniory do této hrozné smrti nutili. Sami si jí prý zvolili, aby svým rodinám dopřáli lepší život díky vládním penězům. Jestli vesničané kompenzace nakonec dostali, nebo naopak sami čelili obvinění, bohužel není jasné.

Další články

Zavří­t reklamu