válkaČeskoslovenskoobjevy

I na koleji se dá bydlet královsky. Podívejte se, jak si pokoj vyzdobily dvě studentky

I na koleji se dá bydlet královsky. Podívejte se, jak si pokoj vyzdobily dvě studentky
Zdroj: mashable.com
+ 3 fotky+ 4 fotky

Přechod na výšku obvykle nebývá snadný, tak proč si ho co nejvíce nezpříjemnit? Dvojice studentek Abby Bozeman a Lindy Goodson z amerického Oxfordu na to šly kupříkladu přes kolejní pokoj, který si vyzdobily, jako by žily v paláci.

Simona Knotkova 7. dubna 2017

Fotografie pokoje stylizovaného do královské místnosti se na Twitteru staly virálem. Jedna z dívek Lindy Goodson ale tvrdí, že podobně originální pokoje nejsou na koleji oxfordské školy nic neobvyklého.

„Skoro všechny pokoje na naší koleji jsou vyzdobené podobně! Spousta lidí je tu unikátních a kreativních a jejich pokoje ladí k jejich osobnostem. Víme, že studování někdy může být hodně stresující, proto jsme si chtěly vytvořit klidné místo, kam se budeme moci po dlouhých dnech vracet,“ tvrdí.

Obě děvčata studují integrovanou marketingovou komunikaci. Přestavba nudného studentského pokojíku je prý ani moc nestála a většinu věcí sehnaly v bazarech či si je samy vyrobily z předmětů, které už měly doma. V pokoji dominuje zlatá a béžová barva a vysoké postele jako pro princezny. Dívky ale mají nejvíce rády něco menšího.

„Naším nejoblíbenějším kouskem jsou obrázky se pštrosem a lamou nad našimi postelemi. Jsou legrační!“

Až si budete zařizovat své nové bydlení, třeba se jimi nechte inspirovat.

Další články

Zavří­t reklamu