válkaČeskoslovenskoobjevy

Hvězdné války na pláži: Podívejte se, jak se princezna Leia cachtá v moři

Hvězdné války na pláži: Podívejte se, jak se princezna Leia cachtá v moři
Zdroj: mashable.com
+ 4 fotky+ 5 fotek

Šestá epizoda Stars Wars: Návrat Jediů vstoupila do kin v roce 1983. Princeznu Leiu v ní unese mafián Jabba Hutt, který ji přinutí nosit zlaté bikiny. Ty měla filmová představitelka na sobě i během promo focení pro magazín Rolling Stone.

Simona Knotkova 19. února 2016

Ty fotky jsou dnes už legendární. Tehdy sedmadvacetiletá herečka Carrie Fisher na nich řádí ve vodě nebo se nechává nést Darth Vaderem. Stejně jako jsou kultovní zlaté bikiny, které měla na sobě. Během promo koleček k aktuálnímu Star Wars: Síla se probouzí se devětapadesátiletá herečka nechala slyšet, že je dokonce obléká dodnes.

Nosím je ke zvláštním příležitostem. Mám je na sobě třeba teď. Přináší mi vždy štěstí,“ sdělila. Aby jí z plavek během natáčení nic nekoukalo ven, ňadra musela mít ke kusu oblečení přilepená. To vše ještě komplikoval fakt, že podle režiséra George Lucase měla Carrie Fisher na svou roli až moc velká ňadra.

Ač se bikiny těšily velké oblibě fanoušků, Disney uvažuje, že merchandising k otrocké etapě princezny Leiy stáhne z prodeje. To se herečce příliš nelíbí.

„Podle mě je to hloupost. Pokud někteří rodiče neví, jak mají takový outfit vysvětlovat dětem, ať jim zkrátka řeknou, že mě unesl obrovský slimák a nutil mě to nosit. Pak jsem ho zabila, protože se mi ten pitomý oblek nelíbil. Hned poté jsem si je sundala. V zákulisí.“

S úsměvem také dodává: „Tyhle bikiny budou nakonec nosit supermodelky v sedmém kruhu pekla.“

Další články

Zavří­t reklamu