Hugh Power zlatí do nejmenších detailů.

Hugh Power zlatí do nejmenších detailů. | zdroj: www.thehouseofsolidgold.com


Huge Power má zlaté ruce. Na co sáhne, to přemění ve zlato

TÉMATA: hugh power | luxusní zboží | design

user-avatar

Blondie

6. 05. 2015 | 09:30

Jestli by někdo mohl být nazýván novodobým králem Midasem, pak by to určitě byl americký designér z Beverly Hills Hugh Power. Každý, i ten nejobyčejnější předmět denní spotřeby promění ve zlato. Od tkaniček od bot až po bicykl.

Na rozdíl od bájného krále z Frýgie však Hugh Power nabyl této schopnosti vlastní pílí a umem, a nikoli vlivem kouzla boha Dionýsa. S oběma mýtickými postavami ze starověku však sdílí tentýž hédonismus, s nímž se oddává své zálibě v luxusu. Na co sáhne, to pozlatí, takže z obyčejných, levných věcí, jako jsou třeba brýle, jídelní hůlky, tkaničky do bot nebo ušní špunty, se pojednou stávají luxusní předměty, které stojí desítky až stovky tisíc dolarů! Pro rapera Snoopa Dogga vyrobil ze zlata i párátko do zubů a zlatem a diamanty vysázel fotbalový míč.

Horské kolo

Ovšem jeho největší chloubou je horské kolo vyrobené z 24karátového zlata, včetně řetězu, pedálů a paprsků kol. Power přitom dbá o každý detail. Emblém kola proto vyložil 600 žlutými safíry a 500 černými diamanty. Sedadlo potáhl krokodýlí kůží. Třešinkou na dortu je obligátní láhev na vodu, která je samozřejmě celá ze zlata a k tomu ještě pokrytá kůží z rejnoka.

Samozřejmě celá tahle paráda něco stojí a není pro každého, přesto si je Power jistý, že jeho výrobky si své zákazníky najdou. „Všude je tolik peněz a ti, co je mají, hledají místa, kde by je utratili,“ vysvětluje a významně dodává: „Každý si vždy pamatuje, kdo ho obdaroval zlatem.“

 

user-avatar

Blondie

6. 05. 2015 | 09:30

Zavří­t reklamu