válkaČeskoslovenskoobjevy

Hrával si tvrďák Arny s panenkami?

Hrával si tvrďák Arny s panenkami?

Pro mnohé byl Arnold Schwarzenegger synonymem tvrďáka, co nezná slitování a nebojí se sám bojovat proti čemukoli. Zdá se však, že největší filmový zabiják všech dob měl slabost pro panenky, soudě podle fotky ze 70. let, kdy byl nejvyvinutějším mužem planety.

Redakce Extrastory.cz 7. července 2014

Zdá se však, že největší filmový zabiják všech dob měl slabost pro panenky, soudě podle fotky ze 70. let, kdy byl nejvyvinutějším mužem planety. Paradoxem je, že později, když zastával funkci guvernéra Kalifornie, označoval své politické odpůrce z řad demokratů za „zženštilé panáčky“.

Zato si od nich vysloužil neméně lichotivou přezdívku „marnivá holčička“. Ještě že se toho nedožil jeho otec Gustav, bývalý nacista a člen SA, který sloužil ve Druhé světové válce. Svého dospívajícího syna totiž honíval s páskem po pokoji a mlátil jej za to, že se mu zdál „přihřátý“.

Místo lepých dívek si totiž začínající kulturista polepoval stěny svého pokojíku fotkami nahých těl mužů. Železný Arnold však nakonec proháněl lepá děvčata a málem kvůli této své slabosti přišel o svoji zákonnou manželku Marii Shriverovou, neteř amerického prezidenta J. F. Kennedyho.

Další články

Zavří­t reklamu